Rask Top Gydytojus akušeris-ginekologus

Nori suplanuoti susitikimą su gydytoju akušeris-ginekologu šiai savaitei? Pasinaudok Gydo.lt pagalba surasti gydytojus akušeris-ginekologus šalia tavęs, kurie patikimai padės. Tai paprasta, saugu ir nemokama.

Dažnai ieškoma: Akušeris Ginekologas Oftalmologas

Rask ir palygink top gydytojus

Peržiūrėk atsiliepimus ir įvertinimus iš pacientų gydytojams

Išsirink pagal patogumą

Išsirink daktarus pagal savo miestą ir gyvenamąją vietą

Gauk patikimą aptarnavimą

Rezervuok laiką susitikti su gydytojais tau patogiu laiku

Agnė Dičiūnienė

Agnė Dičiūnienė

Gydytoja akušeris-ginekologė

4.7 (13 Atsiliepimų)

Agnė Meškaitė

Agnė Meškaitė

Gydytoja akušeris-ginekologė

4.5 (32 Atsiliepimai)

Agnė Tarvydienė

Agnė Tarvydienė

Gydytoja akušeris-ginekologė

Aida Imbrasienė

Aida Imbrasienė

Gydytoja akušeris-ginekologė

4.8 (40 Atsiliepimų)

Aistė Adutavičienė

Aistė Adutavičienė

Gydytoja akušeris-ginekologė

Aistė Barišauskienė

Aistė Barišauskienė

Gydytoja akušeris-ginekologė

Ajida Tumienė

Ajida Tumienė

Gydytoja akušeris-ginekologė

5 (10 Atsiliepimų)

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kaip galiu užsirašyti tos pačios dienos Gydytojo akušeris-ginekologo konsultacijai?

Vidutiniškai naudojantis Gydo.lt pacientai gali rasti Gydytoją akušeris-ginekologą, rezervuoti susitikimą, ir susitikti su Gydytoju akušeris-ginekologu per maždaug 24 valandas. Tos pačios dienos susitikimai taip pat dažnai yra galimi. Gali ieškoti galimų Gydytojų akušeris-ginekologų tai pačiai dienai ir rezervuoti susitikimą internetu.

Kaip galiu rezervuoti virtualų susitikimą su Gydytoju akušeris-ginekologu?

Gydo.lt yra nemokama platforma, kuri leidžia pacientams rasti Gydytojus akušeris-ginekologus ir rezervuoti susitikimus tiesiogiai. Gali ieškoti Gydytojus akušeris-ginekologus pagal simptomus ar apsilankymo tikslą. Pagal nurodytą informaciją matysi paieškos parametrus atitinkančius rezultatus.

Kaip galiu rasti moterį Gydytoją akušeris-ginekologą?

Ieškant Gydytojo akušeris-ginekologo Gydo.lt platformoje, visada gali filtruoti rezultatus pagal lytį ar kitus reikalavimus. Taip rasi tuos Gydytojus akušeris-ginekologus, kurie atitinka norimus parametrus.

Kaip rasti Gydytoją akušeris-ginekologą susitikimui po darbo valandų?

Naudojant Gydo.lt gali ieškoti ilgesnėmis darbo valandomis (po 17 valandos) dirbančių Gydytojų akušeris-ginekologų.

Kaip rasti geriausiai įvertintus Gydytojus akušeris-ginekologus?

Naudojant Gydo.lt gali rasti Gydytojus akušeris-ginekologus, kurie yra aukštai įvertinti kitų pacientų. Kiekvienas atsiliepimas turi atitikti Gydo.lt taisykles.

Kaip rasti Gydytoją akušeris-ginekologą susitikimui ryte arba vakare?

Naudojant Gydo.lt galima ieškoti rytais (iki 10 valandos ryto) arba vakarais (po 17 valandos) dirbančio Gydytojo akušeris-ginekologo. Tiesiog pasirink specifines darbo valandas paieškos puslapio filtruose.

Gydytojas akušeris-ginekologas - LPK Kodas: 221205

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

string(383) "SELECT d.*, (SELECT AVG(c.rating) FROM `comments` c WHERE d.alias = c.commented_alias AND type='doctor') AS rating, (SELECT COUNT(c.id) FROM `comments` c WHERE d.alias = c.commented_alias AND type='doctor') AS comment_count FROM `providers` d WHERE d.qualification_id = '19' ORDER BY (d.highlighted > CURRENT_TIMESTAMP() AND d.highlighted IS NOT NULL) DESC, d.alias ASC LIMIT 0, 20"