Aistė Pinkevičiūtė

4.9 (27 įvertinimai)

Apie Aistę Pinkevičiūtę

Aistė Pinkevičiūtė turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Aistės Pinkevičiūtės licencijos numeris yra MPL-18993, licencija išduota 2013-07-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (27) 4.9

 • Puiki gydytoja!

 • Nuotaikos žmogus. Laiku neaptikta infekcija nėštumo metu, o kilus įtarimams, neskyrus jokio gydymo, sukėlė pasekmes, kurias jaučiame iki šiol.

 • Jauna, labai maloni gydytoja, atėjusi pas ją jautiesi atsipalaidavusi, jokios įtampos, seselės taip pat labai malonios, išeinant su šypsena palydi, palinki geros dienos :) Gydytoja nėra iš tų, kurie tik prakišinėja vaistus ar viską daro skubos tvarka, tikrai rekomenduoju. Nuo šiol prireikus kreipsiuosi tik pas ją :)

 • Stengiasi padėti,tik labai didelis krūvis,nes daug pacientų

 • jauna gydytoja, nesenai dirbanti, mažai bendraujanti, bet jei ko klausi visada atsako. priekaištų neturiu, puikiai mane prižiūri, visus reikiamus tyrimus atlieka. bet su bendravimu sunkoka :) linkiu sėkmės. suteikim progą jauniems žmonės tobulėti!

 • Maloni rūpestinga gydytoja

 • džiaugiuosi šia malonia gydytoja.

 • Labai rupestinga gydytoja

 • Labai profesionali gydytoja.

 • Tik geriausi atsiliepimai. Labai maloni, profesionali gydytoja. Gaila, kad išeina į kitą įstaigą dirbti.. būčiau lankiusis pas ją nėštumo metu. nėra

 • Puiki, šilta specialistė, nors jauna, tačiau išmintinga, ir besigilinanti į problemas

 • Gydytoja puikiai prižiūrėjo nėštumą, nuosekliai gilinosi į situaciją ir prireikus visada buvo pasiekiama telefonu. Apžiūros metu buvo atsargi ir dėmesinga, elgėsi labai pagarbiai. Nelinkusi proaktyviai teikti rekomendacijas, tuo labiau tuščiažodžiauti, todėl pas ją lankantis reikėtų aktyviai užduoti klausimus, jeigu kas neramina.

 • Puiki gydytoja, nuoširdžiai stengėsi įsigilinti į mano problemą bei padėti. AČIŪ. Rekomenduoju. Marija

 • Pati geriausia daktarė. Maloni, jautri ir rūpestinga. Gimdymas su ja buvo daug ramesnis.

 • Gydytoja priziurejo mane viso nestumo metu ir taip sutapo, kad prieme ir gimdyma. Specialiste labai aiski, konkreti, stengiasi del pacientes, siekia geriausio rezultato. Labai patiko jos poziuris i nestuma ir visokius klausimus is forumiuku - nestumas ne liga. Gimdymo metu taip pat stengesi, kad viskas vyktu kuo sklandziau ir su kuo maziau komplikaciju. Tai ir pavyko. Tikrai likau labai patenkinta ir rekomenduociau sia gydytoja.

 • Tiesiog nuostabi gydytoja. Pirmasis mūsų susitikimas įvyko, kai atvykau į ligoninę su, rodos, tekančiais vandenimis. Gydytoja visą dieną išlaikė mane gimdykloje ir vakare perkėlė į palatą stebėjimui. Vis klausdavo, kaip jaučiuosi, aiškino tyrimų ir veiksmų eigą. Tuokart pavojus buvo netikras ir išleido namo. Na, o po dviejų dienų atvykau jau gimdyti dukrelės! Gydytoja, vos įėjusi į gimdyklą, iškart pasakė "O, na va, mes ir vėl susitikom, dabar jau tikram darbui!". Gimdymas įvyko greitai, nes visa komanda dirbo iš peties. Esu be galo dėkinga už pagalbą ir viską, Sveikatos, poilsio ir visko geriausi! Dovilė su šeima

 • Profesionali ir dalykiška gydytoja, kurios darbu ir jo rezultatais esu labai patenkinta. Nors nėštumas buvo komplikuotas, visada jaučiau, kad gydytoja puikiai valdo padeti ir randa sprendimus visose situacijose.

 • Gydytoja gera ir paslaugi

 • Gydytoja profesionali, rūpestinga. Priėmė mūsų dukros gimimą. Gimdymas buvo sudėtingas, bet ji pasistengė, jog mergytė išvystų pasaulį natūraliu būdu, kaip mes ir norėjome. Tikiu, jog daugelis gydytojų jau seniai būtų pasiūlę cezarį, tačiaus Aistė užtikrintai stengėsi padaryti viską, jog vaikelis gimtų natūraliai. Esame labai dėkingi. Taip pat teko su ja susidurti ir iki gimdymo, pataloginiame skyriuje. Ten ji buvo rūpestinga, dalykiškai pajuokaudavo ir net duodavo tiesiog žmogiškų patarimų, kaip jaustis geriau, nukreipti dėmesį ir tt (buvo nėščiųjų vėmimas). Rekomenduoju tiems, kam reikia konkrečios gydytojos, kuri nepasimeta net sudėtingoje situacijoje, yra rami, užtikrinta, žinanti ką daro, patarianti.

 • Profesionali ir demesinga.

 • Dėmesinga, atidi bei maloni gydytoja. Ačiū. :)

 • puiki gydytoja! pas ginekologes man dažniausiai jautru lankytis, nes pas kurias buvau, buvo priešpensijinės bumbeklės, viena net einant kelis kartus iš eilės su nežmoniškais skausmais nesugebėjo diagnozuoti endometriozės, na žodžiu, ne apie tai. ši gydytoja nors ir labai jauna, bet išmananti savo darbą, jautri, švelni, profesionali, atsako išsamiai į klausimus, pataria, net ir paklausus kelis kartus nerodo susierzinimo, kantriai atsako. deja, taip ir nepavyko nustatyti skausmų priežasčių po operacijos, bet visus tyrimus ir apžiūra atliko išsamiai, pasiūlė apsilankyti po laiko kontrolei. ir eisiu su malonumu, be jokios baimės ar įtampos, kaip būdavo iki šiol, ačiū :)

 • Gydytoja Pinkevičiūtė priėmė mūsų pirmagimio gimdymą. Nors buvome garantuoti, kad atvyks mūsų ginekologė, deja, ji mus pavedė ir patekome į šios gyd. budėjimą. Jaudinomės, tačiau visiškai be priežasties. Gydytoja labai maloni, pozityvi ir užtikrinta. Gimdymas buvo nekomplikuotas ir greitas, tačiau gyd. Pinkevičiūtė užtikrintai ir profesionaliai atliko savo darbą. Esame labai dėkingi, kad padėjo pasauliui išvysti mūsų sūnelį. Daugiau tokių malonių specialistų!

 • Puiki, maloni, profesionali, rami gydytoja. Lankiausi pas ją viso nėštumo metu ir esu patenkinta, buvo atlikti visi reikiami tyrimai, suteikta visa reikiama informacija, rekomendacijos. Gimdžiau taip pat pas šią gydytoją (taip jau sutapo, kad buvo jos pamaina). Jaučiausi saugiai patekus į Aistės rankas :) Po gimdymo pasiteiravo kaip jaučiuosi aš, dukrytė. Mūsų šeima yra dėkingą už puikiai atliktą darbą ir pagalbą. Nuoširdus AČIŪ!!!

 • Ši gydytoja priėmė mano pirmagimę. Labai maloni, kompetentinga, atsakė į visus klausimus, paaiškino viską, ką darė apžiūrų metu. Esame be galo jai dėkingi, kad turime sveiką mergytę.

 • Šianakt ši gydytoja priėmė mano dukrytę. Labai rami, profesionali, ,kompetentinga gydytoja. Labai džiaugiamės pas ją pakliuvę. Visą gimdymą jaučiau sklindančią ramybę ir palaikymą. Aiškiai ir ramiai paaiškino ką daryti sarėmių metu, kaip stumti. Atsakė į visus klausimus. Esame be galo jai dėkingi, kad turime sveiką mergytę.

 • Kai susiduri su tokiais specialistais, tiki visa šviesia gydymo sistemos ateitimi. Ačiū labai!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aistė Pinkevičiūtė?

Aistė Pinkevičiūtė turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18993. Licencija galioja nuo 2013-07-26.

Kaip žmonės vertina Aistės Pinkevičiūtės darbą?

27 žmonės įvertino Aistę Pinkevičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.