Rask Top Gydytojus dermatovenerologus

Nori suplanuoti susitikimą su gydytoju dermatovenerologu šiai savaitei? Pasinaudok Gydo.lt pagalba surasti gydytojus dermatovenerologus šalia tavęs, kurie patikimai padės. Tai paprasta, saugu ir nemokama.

Dažnai ieškoma: Akušeris Ginekologas Oftalmologas

Rask ir palygink top gydytojus

Peržiūrėk atsiliepimus ir įvertinimus iš pacientų gydytojams

Išsirink pagal patogumą

Išsirink daktarus pagal savo miestą ir gyvenamąją vietą

Gauk patikimą aptarnavimą

Rezervuok laiką susitikti su gydytojais tau patogiu laiku

Adelė Petrošienė

Adelė Petrošienė

Gydytoja dermatovenerologė

Agnė Višniauskienė

Agnė Višniauskienė

Gydytoja dermatovenerologė

Aida Adomaitienė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė

Algirdas Šumila

Algirdas Šumila

Gydytojas dermatovenerologas

4.5 (15 Atsiliepimų)

Alina Vilkaitė

Alina Vilkaitė

Gydytoja dermatovenerologė

Ana Juchnevič

Ana Juchnevič

Gydytoja dermatovenerologė

Andra Šukienė

Andra Šukienė

Gydytoja dermatovenerologė

Arijus Gorinas

Arijus Gorinas

Gydytojas dermatovenerologas

4.6 (21 Atsiliepimas)

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kaip galiu užsirašyti tos pačios dienos Gydytojo dermatovenerologo konsultacijai?

Vidutiniškai naudojantis Gydo.lt pacientai gali rasti Gydytoją dermatovenerologą, rezervuoti susitikimą, ir susitikti su Gydytoju dermatovenerologu per maždaug 24 valandas. Tos pačios dienos susitikimai taip pat dažnai yra galimi. Gali ieškoti galimų Gydytojų dermatovenerologų tai pačiai dienai ir rezervuoti susitikimą internetu.

Kaip galiu rezervuoti virtualų susitikimą su Gydytoju dermatovenerologu?

Gydo.lt yra nemokama platforma, kuri leidžia pacientams rasti Gydytojus dermatovenerologus ir rezervuoti susitikimus tiesiogiai. Gali ieškoti Gydytojus dermatovenerologus pagal simptomus ar apsilankymo tikslą. Pagal nurodytą informaciją matysi paieškos parametrus atitinkančius rezultatus.

Kaip galiu rasti moterį Gydytoją dermatovenerologą?

Ieškant Gydytojo dermatovenerologo Gydo.lt platformoje, visada gali filtruoti rezultatus pagal lytį ar kitus reikalavimus. Taip rasi tuos Gydytojus dermatovenerologus, kurie atitinka norimus parametrus.

Kaip rasti Gydytoją dermatovenerologą susitikimui po darbo valandų?

Naudojant Gydo.lt gali ieškoti ilgesnėmis darbo valandomis (po 17 valandos) dirbančių Gydytojų dermatovenerologų.

Kaip rasti geriausiai įvertintus Gydytojus dermatovenerologus?

Naudojant Gydo.lt gali rasti Gydytojus dermatovenerologus, kurie yra aukštai įvertinti kitų pacientų. Kiekvienas atsiliepimas turi atitikti Gydo.lt taisykles.

Kaip rasti Gydytoją dermatovenerologą susitikimui ryte arba vakare?

Naudojant Gydo.lt galima ieškoti rytais (iki 10 valandos ryto) arba vakarais (po 17 valandos) dirbančio Gydytojo dermatovenerologo. Tiesiog pasirink specifines darbo valandas paieškos puslapio filtruose.

Gydytojas dermatovenerologas - LPK Kodas: 221210

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.