Rask Top Gydytojus odontologus

Nori suplanuoti susitikimą su gydytoju odontologu šiai savaitei? Pasinaudok Gydo.lt pagalba surasti gydytojus odontologus šalia tavęs, kurie patikimai padės. Tai paprasta, saugu ir nemokama.

Dažnai ieškoma: Akušeris Ginekologas Oftalmologas

Rask ir palygink top gydytojus

Peržiūrėk atsiliepimus ir įvertinimus iš pacientų gydytojams

Išsirink pagal patogumą

Išsirink daktarus pagal savo miestą ir gyvenamąją vietą

Gauk patikimą aptarnavimą

Rezervuok laiką susitikti su gydytojais tau patogiu laiku

Agnė Jurkutė

Agnė Jurkutė

Gydytoja odontologė

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kaip galiu užsirašyti tos pačios dienos Gydytojo odontologo konsultacijai?

Vidutiniškai naudojantis Gydo.lt pacientai gali rasti Gydytoją odontologą, rezervuoti susitikimą, ir susitikti su Gydytoju odontologu per maždaug 24 valandas. Tos pačios dienos susitikimai taip pat dažnai yra galimi. Gali ieškoti galimų Gydytojų odontologų tai pačiai dienai ir rezervuoti susitikimą internetu.

Kaip galiu rezervuoti virtualų susitikimą su Gydytoju odontologu?

Gydo.lt yra nemokama platforma, kuri leidžia pacientams rasti Gydytojus odontologus ir rezervuoti susitikimus tiesiogiai. Gali ieškoti Gydytojus odontologus pagal simptomus ar apsilankymo tikslą. Pagal nurodytą informaciją matysi paieškos parametrus atitinkančius rezultatus.

Kaip galiu rasti moterį Gydytoją odontologą?

Ieškant Gydytojo odontologo Gydo.lt platformoje, visada gali filtruoti rezultatus pagal lytį ar kitus reikalavimus. Taip rasi tuos Gydytojus odontologus, kurie atitinka norimus parametrus.

Kaip rasti Gydytoją odontologą susitikimui po darbo valandų?

Naudojant Gydo.lt gali ieškoti ilgesnėmis darbo valandomis (po 17 valandos) dirbančių Gydytojų odontologų.

Kaip rasti geriausiai įvertintus Gydytojus odontologus?

Naudojant Gydo.lt gali rasti Gydytojus odontologus, kurie yra aukštai įvertinti kitų pacientų. Kiekvienas atsiliepimas turi atitikti Gydo.lt taisykles.

Kaip rasti Gydytoją odontologą susitikimui ryte arba vakare?

Naudojant Gydo.lt galima ieškoti rytais (iki 10 valandos ryto) arba vakarais (po 17 valandos) dirbančio Gydytojo odontologo. Tiesiog pasirink specifines darbo valandas paieškos puslapio filtruose.

Gydytojas odontologas - LPK Kodas: 226101

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.