Vincas Šlioža

4.6 (34 įvertinimai)

Apie Vincą Šliožą

Vincas Šlioža turi Gydytojo psichiatro licenciją. Vinco Šliožos licencijos numeris yra MPL-09697, licencija išduota 2007-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 4.6

 • Kaip susisiekti su gyd Slioza

 • Taip,rekomeduociau,nes super geras gydytojas

 • Profesionalas, geras draugas ir kolega

 • Labai geras gydytojas, kas nori isgyti, tiem padeda Prie jo reikia priprasti :)

 • malonus, komunikabilus, dažnai su juo bendrauju kaip su draugu, o ne su gydytoju. Turi gerą humoro jausmą, mane dažnai prajuokina, išeinu su šypsena, bet... kadangi lankausi pas jį tik ambulatorijoje (nemokamai), toks įspūdis, kad jam nelabai svarbu, kokios problemos mane kankina. O jų begalė... Paskutinį kartą išsakiau keletą savo problemų ir jis mane įskaudino-jis tarsi tyčia mina tau ant žaizdos, šaiposi. Kad ir nepiktai, draugiškai,su humoru, bet šaiposi... Tai mane sugniuždė, kankinausi visą dieną ir dar kelias po to... Bet galbūt to ir reikėjo: nes aš daug ką norėjau nustumti, pamiršti, o jis privertė susimąstyti, iškelti į dienos šviesą ir visa tai išgyventi. O išgyventi TAI reikia.

 • Manau pabrėžtinas daktaro konkretumas ir taiklumas - tiksliai nusakius pacientą ir artimuosius labiausiai gluminančias detales, parenkamas tinkamiausias gydymas. Humoro jausmas, nors ir subtiliai kandus bei (deja) sunkiausiu ligos etapu dažnai nepriimtinas, vėliau tampa vienu iš esminių gydymo kokybę atspindinčių rodiklių (abipusio pasitenkinimo pasiektais rezultatais išraiška). Tiesa ir tai, jog tai nėra daktaras, kuris ištisai sėdi ir guodžia verkšlenantį pacientą, bet galų gale - tai nėra ta sritis, kur galima pasiduoti manipuliavimui, reikalavimui ar pasipirkinėjimui. Čia puolęs žmogus turi išmokti ir pats atsikelti (ne vienas, o su artimųjų pagalba), o gydytojas gali padėt tik šiek tiek sukontroliuoti situaciją vaistų pagalba. Reikėtų apgailestauti, jei kas tikisi kažko STEBUKLINGO, nes tik laikas ir veikla + gerai parinktas gydymas po truputį padeda susigrąžinti gerą savijautą. Tačiau jau niekada nebebus taip kaip anksčiau, nes įgyta kitokia patirtis - neištrinamai pakeičia žmogaus gyvenimą..... -

 • Ramus bendravimo tonas, įdėmus žvilgsnis ir nesvyruojantys atsakymai, bei konkretūs patarimai. Bendravimo metu atsiranda pasitikėjimas savimi ir savo jėgomis.Daugiau tokiu gydytojų. Ačiu

 • Vertinu tik teigiamai.Po konsultaciju pasjutau geriau.Atrodo,suradau profesionalu psichoterapeuta,kuriuo galiu pasikliauti.Aciu.

 • Šiuo laiku, kai visi daugiau - mažiau yra paliesti sunkmečio krizės, nedarbo,patuštėjusios piniginės, bei kasdien vartojamų produktų kainų šuolio, ne vienam galvoje sukirba piktos ir pajuodusios mintys.Neslėpsiu, kad prislėgtas tokių minčių,iškojau psichiatro pagalbos.Patikekite, retai galiu atsiverti svetimam žmogui, taciau šis gydytojas mane lyg mažą vaiką , žodis po žodžio vedė atvirumo labirintu, kol galiausiai, pats tuo netikėdamas, pradėjau tiek atvirai bendrauti, kad net po pirmo pokalbio išėjau iš kabineto palikės ten didžiulę savo problemų naštą ir su šypsena.Ne tokios jau didelės mano problemos.AČIU gudytojui

 • Malonus. Mano mama liko patenkinta šiuo gydytoju, pagerojo sveikata. nieko

 • Malonus, protingas, rūpestingas gydytojas.

 • Man patiko. Visai geras daktaras.Moka bendrauti. Nieko blogo .

 • Smagu rasti gydytoja, kuris Tau suteikia jegu, pakelia nuotaika, kada randi tai, ko manei jau niekada neberasi..supratima, pagalba, puiku bendravima.Tuomet ir liga nebera tokia baisi, kai zinai, jog yra gydytojas, pasiruoses Tau padeti...ACIU...

 • Malonus, išeini po konsultacijos nurimęs, nėra

 • Ne gydytojas, o psichopatas. Nulis empatijos, supuvęs kaip žmogus, o ką jau kalbėti apie kompetenciją - Nulis visiškas. Tegul grįžta į universitetą pasimokyti kas yra psichinės ligos, nes žinios pasenusios. Moka tik vaistais pumpuoti, jokio šiuolaikiško požiūrio. Vienu žodžiu sovietinis neandertalietis, kuriam reiktų šiek tiek iš savo kiemo išeiti, pasaulio pamatyti, ir šiek tiek žinias atnaujinti :) Linkiu niekam pas jį nepakliūti, visiška katastrofa, išsigimęs NEspecialistas.

 • Pasakė, kad 18-metė negali sirgti depresija, nes neturi asmenybės ir, kad iš jos reikėtų atimti mamytę, kad pati savimi pasirūpintų. Išsityčiojo, privedė prie ašarų ir dar net drįso pasakyti „„dar ateik pas mane tada ir tada“. Jautresnį žmogų ir prie savižudybės gali privesti.

 • Jei esate neįgalus, į "Loravitą" neikite, nes su neįgaliojo vežimėliu nepateksite. Atrodo, ne morge buvom, bet pacientą pavadino "kūnu". Būkite pasiruošę klausimui, koks jūsų išsilavinimas. AROGANCIJA, PAŠAIPA IR JOKIOS empatijos. Jei neturite kur dėti 50 eurų, paskirkite labdarai, bet tik ne vizitui pas šį gydytoją.

 • Gana tiksliai diagnozavo sutrikimą, pateikė net kelis problemos sprendimo būdus, tuščiai nekalba.

 • Gydytojas su humoro jausmu, bendraujantis, kartais atrodo, kad su draugu kalbėtum. Tačiau pritrūko įsigilinimo į tavo bėdą, nepilnai nustatė diagnozę.

 • Labai kompetetingas Gydytojas. Tiesiai ir be užuominų “ įlenda”į tavo smegenis:)

 • Sukuria gerą aurą gydymo atmosferai ir tiesiogiai leidžia pasirinkti bei priimti sprendimą žengti į gyvenimą kitu keliu.

 • Dekui už pagalba buvusią, esamą ir būsimą....

 • Pagarbiai ir nuoširdžiai Audrius Rimavičius

 • LABAI GERAS DAKTARAS

 • Geriausias gydytojas.

 • Prieme draugiskai, y problema ziurejo realistiskai o ne ispute. Bendravo siltai be formalumu. Klausimai buvo tikslus ir israsyti vaistai pagal simptomus. Nepaprastai jaunatviskas ir guvus gydytojas. Daugiau tokiu galetu buti!

 • ????????????

 • Lankiausi su savom problemom, kurios aišku ne gydytojo, o mano ir jei aš pats nesuvokiau iki šiolei tos problemos, tai gydytojo padedama supratau, kad niekas kitas man negali padėti, kai aš pats . Vaistai -tai tik priedas , o didžiausias pagalbininkas -tai mano paties pasuryžimas ir supratimas Ačiu gydytojui, kad jis sugebėjo man tai įtikinti ir įrodyti

 • Labai geras gydytojas, išmanantis savo darbą. Ypač vertinu jo sugebėjimą nekabinti makaronų, o aiškiai pasakyti pacientui, kur jo pagrindinė problema, kaip su ja gyventi ir kovoti.

 • Labai puikiai bendraujantis gydytojas. Profesionalus, gerai nuteikiantis. Dirba zinoma del pinigu (kaip ir mes visi)

 • Puikus žmogus, profesionalus gydytojas. Man labai padėjo ir padeda, kai tik to prireikia (ir be jokio atlygio!). Išklauso, paaiškina kas, kaip ir kodėl vyksta, pataria, nuramina. Visada žinau, kad sulauksiu kvalifikuotos pagalbos. Nerealus gydytojas!

 • Labai šaunus gydytojas, profesionalus. Lengva su juo bendrauti ir matai, kad tave supranta ir nori tau padėti. Prieš įeinant į kabinetą galvoji ką pasakyti, nors problemų turi ir nebežinai kaip pačiam išspręsti, tačiau pradėjus bendrauti viskas savaime išsisprendžia. Patiko man ir švelnus jumoro jausmas, kurio šiek tiek reikia, nes pagerina nuotaiką ir pasidaro mažesnės pačio problemos, tik reikia suprasti. Juk negali Jis dėl mūsų bėdų ar problemų "verkti", nes kai tau niūru, o dar gydytojas tam pritartų, tai problema tikrai nesumažėtų. Didelis ačiū gerb. Vincai už malonų ir gerą bendravimą, patarimus ir palaikymą. Sekmės visur ir visada. Pagarbiai Rasa.

 • Labai geras gydytojas! Kai man buvo blogai, jisai labai padejo man. ir ne pasake kad cia yrai depresija, kaip įprasta, kaip ir kiti gydytojai, kurie pries tai sakei. Jis nepaliko mano problema ir padarė viską, kad padėtų man.As labai dekinga jam uz viska.Dabar as turiu gyvenime tiksla!Aciu jam uz viska!Sekmes darbe!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vincas Šlioža?

Vincas Šlioža turi Gydytojo psichiatro licenciją. Licencijos Nr. MPL-09697. Licencija galioja nuo 2007-07-13.

Kaip žmonės vertina Vinco Šliožos darbą?

34 žmonės įvertino Vincą Šliožą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.