Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Olga Tamošiūnienė?
Olga Tamošiūnienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06186. Licencija galioja nuo 2005-01-21.
Kaip žmonės vertina Olgos Tamošiūnienės darbą?
1 žmogus įvertino Olgą Tamošiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Gydytojai specialistai
Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.
Ilgai brandinau minti parasyti atsiliepima apie sia gydytoja. Keleta dienu gulejome klinikose su labai prastais ir negerejanciais kraujo tyrimais, kurie rode “kazkur†esancia bakterine infekcija. Deja, niekas nezinojo kur. Viena diena pastebejau kad leliukas nelabai judina kojyte. Vizituojanti gydytoja tuo metu keleta dienu buvo Olga Tamosiuniene. Vizitacijos metu aiskiai gydytojai parodziau itarimus keliancia kojyte ir paklausiau ar normalu, kad jis ja maziau judina. Ji atsainiai pasiziurejo, nusisypsojo ir patikino kad cia normalu. As zinoma visa diena neradau ramybes ir pradejau dar labiau stebeti man itarimus keliancia kojyte. Kaip tik ta nakti budejo mums priskirta Gydytoja Palaitiene (ACIU JAI!), pas kuria nuejome pasiklausti ar tikrai tai normalu, kad vaikas nejudina kojos. Aciu siai Gydytojai, kuri begte atbego pas mus su itarimu (kuris veliau pasitvirtino) labai rimtai ligai. O “gerb.†Olga, matyt gavusi velniu rytiniame susirinkime, del akivaizdzios ligos nematymo (ir dar mamai parodant pirstu i aiskiai matoma pagrindini ligos simptoma!!!), ta pati ryta atbego i musu palata, nieko neklaususi paeme leliuka is loveles ir pradejo rengti noredama “patikrinti†o gal visgi neklydo ji... vaikui ta kojyte buvo itin skausminga, jis eme verkti.. tuomet as atsikeliau ir piktai reziau, kad “diagnoze buvo patvirtinta kitu dvieju gydytoju (nakti buvo iskviesta ir chirurge), tad prasau nelysti prie mano vaikoâ€. Greit isejo daktarele ir daugiau menesi laiko guledami ligonineje jos nebemateme. O sia istorija pasakoju todel, kad jei jau mamos turit itarimu, nebijokite klausti kad ir desimt kartu. Geriau pasitikrinti ir suklysti, nei nepaklausti ir sulaukti rimtesniu padariniu.