Apie Moniką Slaboševičiūtę

Monika Slaboševičiūtė turi Gydytojo odontologo licenciją. Monikos Slaboševičiūtės licencijos numeris yra OPL-05237, licencija išduota .

Monikos Slaboševičiūtės licencijos

Monika Slaboševičiūtė turi šias licencijas:

Gydytoja endodontologė
Licencijos Nr.: OPL-05963
Spaudo Nr.: OD004575
Įsakymo data: 2022-07-04
Gydytoja odontologė
Licencijos Nr.: OPL-05237
Spaudo Nr.: OD004575
Įsakymo data: 2018-06-26

Monikos Slaboševičiūtės atsiliepimai ir įvertinimai (2) 5

  • Labai maloni ,atidi ir išmananti savo darbą specialistė . . Nuoširdus AČIŪ gydytojai . Rekomenduoju .

  • Puiki gydytoja, išmananti savo darbą ir labai kruopšti

Parašyk atsiliepimą apie Moniką Slaboševičiūtę

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Monika Slaboševičiūtė?

Monika Slaboševičiūtė turi Gydytojo odontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-05237. Licencija galioja nuo .

Kaip žmonės vertina Monikos Slaboševičiūtės darbą?

2 žmonės įvertino Moniką Slaboševičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.