Mindaugas Šakys

5 (48 įvertinimai)

Apie Mindaugą Šakys

Mindaugas Šakys turi Medicinos gydytojo licenciją. Mindaugo Šakio licencijos numeris yra MPL-22476, licencija išduota 2017-07-18.

Mindaugo Šakio licencijos

Mindaugas Šakys turi šias licencijas:

Gydytojas akušeris-ginekologas
Licencijos Nr.: MPL-24581
Spaudo Nr.: 21756
Įsakymo data: 2020-06-22
Medicinos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-22476
Spaudo Nr.: 21756
Įsakymo data: 2017-07-18

Atsiliepimai ir įvertinimai (48) 5

 • Tobulas gydytojas. Siltas bendravimas, isigilinimas i problema, pilnas istyrimas, issamus visko paaiskinimas. Labai rekomenduoju. Tiesiog tokiu zmoniu vienetai kai ir profesionalus medikas ir taip rupinasi zmogu ir pagydyti ir nuraminti. Juk atrodo galetu nesivarginti ir nepasakoti detaliu, bet tai taip pacientui padeda kai viskas buna aisku. Tiesiog gydytojas is sirdies

 • Pakliuvau pas Mindauga ginekologa į Antakalnio prieemimą dėl pilvo skausmu.Tokio rūpestingo gydytojo neesu mačiusi, viska išsamiai paaiškino, išaiškino, tikrai malonu,tikrai myli savo darbą, linkiu jums gydytojau geru pacientu, ištvermes darbe.

 • Nuostabus gydytojas, išsamiai atsakė į visus klausimus, patarė, kaip išvengti tam tikrų problemų, labai profesionaliai ir dalykiškai bendravo, tuo pačiu tikrai žmogiškai žiūri į nėščias pacientes ir jų baimes. Kad tik kuo daugiau tokių šaunių gydytojų rinktųsi šį darbą! Sėkmės ir dar kartą ačiū!

 • Labai džiaugiuosi jog turėjau galimybę gimdyti per jo pamainą Antakalnio gimdymo namuose. Tokio nuoširdaus gydytojo dar neteko sutikti, labai užmotyvuoja, nuoširdžiai bendrauja. Gimdymas buvo su šypsena. Nuoširdus AČIŪ už rūpestingumą, palaikymą ir pagalbą ateiti į pasaulį naujai gyvybei.

 • Patys geriausi atsiliepimai. Esu dėkinga už profesionalumą, už empatiją ir bendravimą gimdymo metu ir po jo. Kažką tikrai ypatingo spinduliuojantis žmogus ir specialistas. :)

 • Nuostabus gydytojas! Tik jo pagalba pagimdziau pati, nors pries tai buvo cp, manimi tikejo labiau, negu as pati savimi tikejau. 100 kartu aciu! Gydytojas is didziosios raides.

 • Nuostabus gydytojas, kurio dėka supame savo pirmagimę. Ačiū Jums už kantrybę, rūpestį, bei sveiką humorą! :)

 • Pats nuostabiausias gydytojas kurio pagalba greitai ir ne skausmingai atėjo mūsų dukrytė į šį pasaulį. Visoms rekomenduoju. Gydytojui esu begalo dėkinga. Ačiū Jums.

 • Labai malonus ir rūpestingas gydytojas priėmęs mūsų pirmagymę. Laisvo stiliaus nespaudžiantis į rėmus. Viską išsamiai paaiškina, kantrus bei supratingas. Didelis ačiū Jums. Gimdymas buvo daug paprastesnis su tokiu gydytoju!

 • Labai ačiū gydytojui už sklandžią gimdymo priežiūrą ir palaikymą paskutinėmis minutėmis prieš gimstant mažylei ir pagalbą jai gimstant! Labai profesionalus, draugiškas, palaikantis gydytojas! Ačiū labai!

 • Gydytojas dėmesingas, korektiškas, puikus specialistas ir psichologas, nuoširdžiai domisi paciento sveikata. Daugiau tokių gydytojų!

 • Esu labai laiminga, kad mano pirmagimis išvydo pasaulį prižiūrint šiam gydytojui. Pačios geriausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos. Labai dėmesingas, supratingas,profesionalus daktaras. Įsiklauso į gimdyvių prašymus, pataria, paaiškina... Atrodo supranta gimdyvių baimes, skausmus. Esant reikalui ir pašmaikštauja :) Tik geriausi atsiliepimai!

 • Nuostabus gyditojas, labai ačiū❤️

 • Teko gimdyti pas šį gydytoją. Tik geriausi atsiliepimai - profesionalus, konkretus, maloniai bendrauja, moka palaikyti, prireikus greitai reaguoja. Taip pat turi puikų humoro jausmą. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau į jo pamainą.

 • Samanta

 • Niekada nesu sutikusi geriausio akušerio-ginekologo

 • Pats geriausias sutiktas gydytojas. Aciu Jums!

 • Atsiliepimą apie gydytoją rašau praėjus vos keletai valandų po gimdymo, nes noriu puikiomis emocijomis pasidalinti iš karto! Tokio idealaus gydytojo: ramaus, pasitikinčio savimi ir valdančio situaciją, kartu šmaikštaus ir rūpestingo, skiriančio dėmesio ir patarimų nesitikėjau sutikti gimdymo metu. Tikrai 100 proc rekomenduoju šį specialistą, labai teigiamą įspūdį paliko tiek man tiek mano vyrui dalyvavusiam gimdyme.

 • Ieškojau atsiliepimų apie šį gydytoją, bet jų buvo nedaug, nes gan neilgai dirba šį darbą. Todėl pasižadėjau parašyti komentarą pati :) 2020 liepos mėnesį man buvo numatytas trečias CP, tad labai pergyvenau ir, gali būti, net įžeidžiau mediką, savo nepasitikėjimu bei nepagrįstomis baimėmis. Bet šis Medikas iš didžiosios M! Jaučiau palaikymą, ramybę, užtikrintumą. Ramino ir besišypsančios akys (tiesiogiai šypsenos įžvelgti neleido kaukė), laiku parodytas palaikymo kumštis ar pamerkta akis ;) Linkiu ir kitoms tokios patirties. Ačiū Mindaugui. Giedrė

 • Labai žmogiškas, profesionalus, kompetentingas gydytojas. Puikiai suvaldė mano stresą, po kokių 5 minučių kabinete jaučiausi rami rami. Atsakė į visus klausimus - kantriai, aiškiai, paprastai. Bravo tokiems gydytojams.

 • Fantastiškas gydytojas - labai profesionalus ir išmanantis savo sritį. Mokantis labai šiltai komunikuoti ir pašalinti įtampą.

 • 2019.10.08 gydytojas pasitiko mūsų mažąją dukrytę. Nespėjau gydytojui padėkoti už profesionalų darbą. Visą laiką jaučiausi saugi ir rami, nes buvau geriausiose rankose! Atsakingas, ramus, švelnus, su puikiu humoro jausmu, geros nuotaikos gydytojas! Jokio streso, įtampos, nerimo, tiesiog tobulai sukirta atmosfera gimdykloje :) Laimingos tos, kurios papuola pas šį gydytoją! Sėkmės darbuose!!!

 • Begalo esu dėkinga už visapusišką priežiūrą ir rūpestį. Visame mano pasimetime ir strese sugebėjo mane nuraminti. Kiek teko susidurti su gydytojais tokio malonaus, ramiai, kantriaim aiškiai kalbančio ir rūpestingo gydytojo sutikus nebuvau. Dėkoju ir linkiu sėkmės! Giedrė V.

 • Malonus, draugiškas ir profesionalus gydytojas, nuramina, viską paaiškina, atsako į visus klausimas.

 • Pats geriausias daktaras kiek teko susidurti. Lankiausi gimdymo namuose, Antakalnyje kelis kartus Santariškėse, tačiau tik paskutiniu vizitu pakliuvau pas jį. Be galo malonus, švelnus, viską išsamiai paaiškino, nuramino. Labai rekomenduoju. Sėkmės jam darbuose. :)

 • Mindaugą Šakį pirmą kartą pamačiau atvykusi gimdyti. Geresnio gydytojo sau palinketi negalėjau. Gimdyti buvo lengva. Ačiū jums!!! Su juo dirbo tikros profesionales akušerės. Nemeilikavo, bet dėmesingai išklausė, taikliai davė pastabas, jo deka koncentravausi ne į skausmą. Laiku ir vietoje patarė kaip lengviau iškvėpuoti saremius. Jaučiausi kaip niekada saugi. Neleido panikuoti. Niekada anksčiau nesu mąsčiusi, kad reiktų atsidėkoti gydytojui, bet šįsyk tikrai būčiau jam atsidėkojusi jei būtų galima. Pirmą kartą sutikau tokį gydytoją. Visoms rekomenduoju. Jei gimdysiu dar sykį, tai tik pas jį.

 • Nuostabus gydytojas! Rekomenduoju 100%. Gimdymas buvo sėkmingas (Cezario pjūvis), atsakė į visus klausimus aiškiai ir išsamiai, nuramino, domėjosi, kaip jaučiuosi, viską atliko profesonaliai. Neabejoju, kad bet kuriai patekusiai į šio gydytojo rankas labai pasiseks :)

 • Ne veltui 100 proc. komentarų teigiami. Nuostabus, rūpestingas, skiriantis laiko gydytojas, jaučiausi esanti gerose rankose. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas jį. Vienas iš kelių gyvenime sutiktų tokių gydytojų.

 • Lapkričio 3 d. šis nuostabus gydytojas padėjo į pasaulį ateiti mūsų sūneliui :) kantrus, palaikantis, ramybę ir pasitikėjimą suteikiantis savo srities specialistas :) labai pritariu kažkieno komentarui - “Dievo siųstas gydytojas” :)

 • Likimas lėmė,kad gimdyti teko su šiuo nuostabiu gydytoju. Be galo ramus gimdymas buvo, aiškiai parodė ir paaiškino gimdymo pozas, parodė kaip ką daryti, kvėpuoti.Po gimdymo atėjo pasiteirauti dėl savijautos, na tiesiog nuostabus žmogus ir savo darbą mylintis kompetentingas gydytojas. Visi nuostabiausi pagiriamieji žodžiai gydytojui Mindaugui ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 1-ojo skyriaus kolektyvui ❤️ ačiū už tokią pirmąją nuostabią gimdymo patirtį, ir to pasekoje norą susilaukti daugiau vaikų ❤️

 • Kontaktas buvo trumpas iškilus galimai priešlaikinio gimdymo grėsmei. Apžiūrėjo išsamiai, pasitikslino ar supratau jo rekomendacijas, atsakė į klausimus. Tai gydytojas kuriuo ir gimdymo metu pasitikėčiau.

 • Fantastiškas gydytojas. Gimdymas buvo (man) sunkus ir baigėsi komplikacijomis, gydytojas labai greitai ir tiksliai darė sprendimus, todėl viskas baigėsi labai gerai. Viso gimdymo metu pasakojo kas, kaip ir tikrai padėjo. Šiaip iš esmės šis gydytojas yra toks žmogus prie kurio jauku ir ramu būti, o gimdymo metu tai labai svarbu.

 • Aš labai labai džiaugiuosi, kad patekau būtent į AGN pirmą skyrių ir pas gydytoją Mindaugą. ✨

 • Prisidedu prie visų teigiamų komemtarų! Nesu sutikus šiltesnio, rūpestingesnio, nuoširdžiau savo tikrai nelengvą darbą mylinčio profesionalo! Gimdymas nesiklostė taip sklandžiai, kaip tikėtasi, gydytojas priėmė visus reikiamus sprendimus, buvo atlikta cezario operacija. Viską papasakoja paprastai ir aiškiai, atsako į visus klausimus. Visoms rekomenduoju, nes tokiomis akimirkomis reikia jaustis kuo ramiau ir gauti visus atsakymus bei jausti pasitikėjimą gydytoju. ????

 • Nuostabus gydytojas. Puikiai išmano savo darbą. Atliko Cezario pjūvį, po kurio viskas labai šauniai sugijo. Jaučiasi, jog rūpinasi savo pacientais. Atsako į visus rūpimus klausimus. Žodžiu gydytojas iš pašaukimo, tikras profesionalas.

 • Labai profesionalus, rupestingas, supratingas, zmogiskas gydytojas. Nepaprastai ačiū jam, jog padejo ateiti i pasauli musu mazylei, nors gimdymas nebuvo is lengvuju. Tikrai rekomenduoju.

 • Nuostabus nuostabus gydytojas, kuris išgelbėjo mūsų mažylę komplikuoto gimdymo metu. Skyrė daug dėmesio, kantriai ir maloniai viską paaiškino. Po gimdymo teiravosi, kaip vyksta gijimas, domėjosi naujagime, tėčio būsena. Tik geriausi atsiliepimai!!!

 • Tiesiog nuostabus gydytojas, be galo džiaugiuosi, jog būtent jis priėmė gimdymą, viską atliko kuo profesionaliausiai, nesitikėjau, kad gimdymas praeis taip sklandžiai, visa tai tik gydytojo Mindaugo dėka!!!

 • Nuostabus,profesionalus,malonus ir labai šiltas,žmogiškas gydytojas. Vien geriausi žodžiai šiam puikiam žmogui,džiaugiuosi,kad Utena turi toki profesionalą visomis prasmėmis.

 • Paliko puikų įspūdį gimdymo metu. Atrodė labai profesionalus ir maloniai bendraujantis. Skyrė daug dėmesio ir atsakė į visus klausimus. Ačiū!

 • Noriu nuoširdžiai padėkoti šiam gydytojui visos mūsų šeimos vardu, nes į gyvenimą padėjo ateiti mūsų pirmagymiui! Kai mane prižiūrintis gydytojas išvyko atostogų, M.Šakys apsiėmė prižiūrėti paskutines mano nėštumo savaites, leido jam skambinti bet kuriuo paros metu, jei kas būtų ne taip, o kai prasidėjo gimdymas padarė viską, kas jausčiausi rami ir skausmas būtų kuo mažesnis. Kaip kažkas jau sakė, toks vaizdas, kad tai gydytojas “nuo Dievo”, taip pat labai maloniai bendrauja, puikus humoro jausmas, nėra jokio nepatogumo jausmo - galima bendrauti kaip su sau lygiu. Jei tik galite, rinkitės šį gydytoją - tikrai nesigailėsite!

 • Tobulas daktaras visom prasmėm ❤️

 • Labai geras gydytojas, rekomenduoju!!!

 • Gydytojas nuo Dievo ! Tikras profesionalas, malonus bendravimas, rupestingas požiuris i pacienta. Labai dėkingi už sunaus gimima - ir gebejima skubiai priimti reikiamus sprendimus esant komplikacijom :)

 • Nuostabus gydytojas ir tikras profesionalas. Geresnio gydytojo priimti gimdymo sau negalėjau palinkėti. Viską išsamiai ir suprantamai paaiškino, atsakė į visus klausimus, įkvėpė pasitikėjimo ir jėgų, sklandžiai priėmė gimdymą. Be to, labai malonus ir palaikantis, ko kartais vis dar pasigendu gydymo įstaigose. Nuoširdžiausios rekomendacijos!

 • Nuostabus gydytojas, rupestingas, malonus. Tikrai kaip sakoma gydytojas nuo Dievo :) Labai aciu jam uz dukrytes gimimo priemima, juvelyrini cezario pjuvi ir visokeriopa pagalba, ir demesi.

 • Nuostabus, profesionalus, be galo malonus gydytojas! Tik jo dėka gymdimas praėjo sklandžiai, greitai, jaukioje aplinkoje! Jaučiuosi kaip Dievo apdovanota gimdymui būtent pas jį! Be galo esu laiminga, kad teko pas jį gimdyti mūsų pirmąjį vaikelį! Ačiū Jums daktare, už jūsų rūpestį, profesionalumą, Jūs žmogus iš didžiosios raidės!

 • Šis gyditojas priėmė gimimą. Buvo labai profesionalus, malonus ir tikrai likau labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mindaugas Šakys?

Mindaugas Šakys turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22476. Licencija galioja nuo 2017-07-18.

Kaip žmonės vertina Mindaugo Šakio darbą?

48 žmonės įvertino Mindaugą Šakys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.