Apie Miglą Žėbienę

Migla Žėbienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Miglos Žėbienės licencijos numeris yra MPL-09986, licencija išduota 2007-09-19.

Miglos Žėbienės licencijos

Migla Žėbienė turi šias licencijas:

Gydytoja vaikų kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-06979
Spaudo Nr.: 121231
Įsakymo data: 2005-07-04
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09986
Spaudo Nr.: 121231
Įsakymo data: 2007-09-19

Miglos Žėbienės atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Nuostabi gydytoja , žemai lenkiuosiu dėl savo dukros gydymo , liga visam gyvenimui , bet Daktarė padarė daugiau nei mes tikėjomės , meldžiuosiu už ją , sveikatos jai ir laimes

  • Labai puiki gydytoja,ji issprende musu labai didele problema. Didelis AČIŪ, JAI!!!

  • Su šia gydytoja teko susidurti du kartus - pirmąjį kartą ji konsultavo labai profesionaliai, buvo labai maloni ir nuoširdi, tiesiog superinė gydytoja. Antrą kartą susitikus maždaug po pusmečio jos bendravimas buvo labai keistas - šalta, kiek arogantiška ir visai nebendraujanti - tarsi visai kitas žmonus. Gal kas atsitiko tai gydytojai, kad tokie nemalonūs pasikeitimai, nesinori galvoti, kad susirgo kokia "žvaigždžių liga".

Parašyk atsiliepimą apie Miglą Žėbienę

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Migla Žėbienė?

Migla Žėbienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09986. Licencija galioja nuo 2007-09-19.

Kaip žmonės vertina Miglos Žėbienės darbą?

3 žmonės įvertino Miglą Žėbienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.