Lukas Žarnauskas

5 (2 įvertinimai)

Apie Luką Žarnauską

Lukas Žarnauskas turi Kineziterapeuto licenciją. Luko Žarnausko licencijos numeris yra ASL-02757, licencija išduota 2021-09-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (2) 5

  • Aciū uz pagalba sveikstant po traumos

  • Pas šį specialistą lankiau mankštas bei masažus,likau patenkinta visus 100proc,visiškai nebejaučiu nugaros skausmų. Profesonalumas,nuoširdumas,komunikabilumas, atsakymai i visus užduotus klausimus tiesiog 10balu! Tikrai rekomenduosiu kitiems,ir manau kad grįšiu dar ne kartą!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lukas Žarnauskas?

Lukas Žarnauskas turi Kineziterapeuto licenciją. Licencijos Nr. ASL-02757. Licencija galioja nuo 2021-09-21.

Kaip žmonės vertina Luko Žarnausko darbą?

2 žmonės įvertino Luką Žarnauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Fizioterapeutai

Fizioterapeutai vertina, planuoja ir įgyvendina reabilitacines programas, pagal kurias atstatomos ar gerinamos žmogaus motorinės funkcijos, gerinamas gebėjimas judėti, mažinamas skausmas ir gydomas fizinis nepajėgumas, susijęs su traumomis, ligomis ir kitomis negaliomis, ar vykdoma jo profilaktika. Jie taiko tokius įvairius fizinės terapijos metodus, kaip judėjimas, ultragarsas, šildymas, lazeriai ir kitokius. Atliekamos užduotys: (a) raumenų, nervų, sąnarių ir funkcinių gebėjimų tyrimai, siekiant nustatyti ir įvertinti pacientų fizines problemas; (b) gydymo uždavinių nustatymas kartu su pacientais ir gydymo programų sudarymas, siekiant mažinti fizinį skausmą, stiprinti raumenis, gerinti širdies ir krūtinės ląstos, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo funkciją, atkurti sąnarių judumą, gerinti pusiausvyrą ir koordinaciją; (c) programų ir gydymo būdų, kai naudojamos mankštos, šilumos, šalčio, masažo, manualinės terapijos, vandens terapijos, elektros terapijos, ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, ultragarso gydomosios savybės, rengimas, įgyvendinimas ir stebėsena gydant pacientus; (d) nurodymų apie už medicinos įstaigos ribų tęstinas procedūras teikimas pacientams ir jų šeimų nariams; (e) informacijos apie pacientų sveikatos būklę ir reakcijos į gydymą fiksavimas medicininių duomenų apskaitos sistemoje, prireikus keitimasis informacija su kitais sveikatos specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę ir visapusišką priežiūrą; (f ) programų, skirtų apsisaugoti nuo dažnai pasitaikančių ligų bei sutrikimų ir jų profilaktikai, sudarymas ir įgyvendinimas; (g) fizioterapeutų padėjėjų ir kitų specialistų darbo priežiūra.