Laura Stankevičiūtė
Apie Laurą Stankevičiūtę
Laura Stankevičiūtė turi Vaistininko licenciją. Lauros Stankevičiūtės licencijos numeris yra 5659, licencija išduota 2015-07-08.
Lauros Stankevičiūtės licencijos
Laura Stankevičiūtė turi šias licencijas:
Licencijos Nr.: MPL-24611
Spaudo Nr.: 33683
Įsakymo data: 2020-06-25
Licencijos Nr.: 5659
Spaudo Nr.: VN003817
Įsakymo data: 2015-07-08
Lauros Stankevičiūtės atsiliepimai ir įvertinimai (4) 5
-
Nuostabi daktarė, skyrė daug laiko problemai išsiaiškinti, įsiklausė į visus išsakytus požymius, numatė galimą ligą, nuodugniai ištyrė, rekomendavo tolesnį gydymą ir numatė vizitus pas kitų sričių specialistus, kurie man yra reikalingi. Taip pat pateikė daug pasiūlymų, gydymo variantų, daug kalbėjo, ir labai džiaugiuosi, kad viską aprašė vizito reziume. Noriu pasakyti didelį ačiū šiai specialistei
-
Gydytoja tiesiog puiki ! Jauna, moka palaikyti prieš nemalonias procedūras ir puikiai jas atlieka. Apie 5 metus vargino stiprus GERL, po gydytojos paskirto gydymo pamiršau apie šia problema ir galiu džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ! Pačios geriausios rekomendacijos. Visiškai pasitikiu šia gydytoja. Ačiū labai.
-
Gydytoja labai maloni skyrė pakankamai laiko.Atsakė i visus rūpimus klausymus.Vakar buvo atliktos 2 nemalonios proceduros prieš jas labai bijojau gydytoja nuramino.Viskas praėjo sklandžiai.Ačiū Jums:)
Parašyk atsiliepimą apie Laurą Stankevičiūtę
Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Laura Stankevičiūtė?
Laura Stankevičiūtė turi Vaistininko licenciją. Licencijos Nr. 5659. Licencija galioja nuo 2015-07-08.
Kaip žmonės vertina Lauros Stankevičiūtės darbą?
4 žmonės įvertino Laurą Stankevičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Gydytojai specialistai
Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.
Vaistininkai
Vaistininkai saugo, laiko, gamina ir parduoda (išduoda) vaistus, konsultuoja tinkamo vaistų vartojimo ir nepageidajamų reakcijų klausimais. Jie prisideda prie mokslo tiriamųjų darbų atlikimo, tyrimų rengimo, medicininio gydymo skyrimo ir stebėsenos, siekiant gerinti žmogaus sveikatą. Atliekamos užduotys: (a) vaistų receptų gavimas iš gydytojų ir kitų sveikatos specialistų, pacientų ligos istorijų tikrinimas ir reikiamos dozės, vartojimo būdo bei vaistų suderinamumo su kitais vaistiniais preparatais užtikrinimas prieš juos atiduodant pacientui; (b) skystų vaistų, tepalų, miltelių, tablečių ir kitų vaistinių preparatų ruošimas ir ženklinimas ar ruošimo pagal receptus priežiūra; (c) informacijos teikimas ir receptus išrašiusių gydytojų ir klientų konsultavimas vaistų sąveikos, nesuderinamumo ir kontraindikacijų, nepageidaujamų reakcijų, dozių ir tinkamų laikymo sąlygų klausimais; (d) bendradarbiavimas su kitais sveikatos specialistais planuojant, stebint, tikrinant ir vertinant atskirų pacientų medicininio gydymo kokybę ir veiksmingumą, konkrečių vaistų ar gydymo būdų veiksmingumą; (e) narkotinių, priklausomybę sukeliančių vaistų ir nuodingų medžiagų receptų tvarkymas ir išdavimo registravimas pagal teisinius ir profesinius reikalavimus; (f ) vakcinų, serumų ir kitų gendančių vaistų saugojimas ir laikymas; (g) klientų konsultavimas ir nereceptinių vaistų pardavimas (išdavimas), diagnostika ir gydymas dažnų sveikatos sutrikimų atvejais; (h) farmakotechnikų, farmacijos studentų ar praktikantų ir kitų vaistinės darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (i) mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, siekiant kurti ir tobulinti vaistus, kosmetikos ir panašius cheminius gaminius; (j) konsultacijos su chemikais, inžinieriais ir kitais specialistais dėl vaistų gamybos metodų ir sudedamųjų dalių; (k) vaistų tyrimas ir analizė, siekiant nustatyti jų sudėtį, grynumą ir stiprumą pagal nustatytus standartus; (l) vaistinių preparatų ženklinimo, pakavimo ir reklamos vertinimas; (m) informacijos apie konkrečius vaistus ir jų keliamą pavojų rengimas.
Labai maloni