Laura Blažytė
Apie Laurą Blažytę
Laura Blažytė turi Medicinos gydytojo licenciją. Lauros Blažytės licencijos numeris yra MPL-26287, licencija išduota 2021-09-22.
Lauros Blažytės licencijos
Laura Blažytė turi šias licencijas:
Licencijos Nr.: MPL-26287
Spaudo Nr.: 34941
Įsakymo data: 2021-09-22
Lauros Blažytės atsiliepimai ir įvertinimai (1) 5
Parašyk atsiliepimą apie Laurą Blažytę
Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Laura Blažytė?
Laura Blažytė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-26287. Licencija galioja nuo 2021-09-22.
Kaip žmonės vertina Lauros Blažytės darbą?
1 žmogus įvertino Laurą Blažytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Bendrosios praktikos gydytojai
Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.
Dietistai ir mitybos specialistai
Dietistai ir mitybos specialistai vertina, planuoja ir įgyvendina maisto ir mitybos poveikio žmogaus sveikatai gerinimo programas. Atliekamos užduotys: (a) nurodymų teikimas asmenims, šeimoms ir bendruomenėms mitybos, jos planavimo ir maisto ruošimo klausimais, kad maistas būtų kuo naudingesnis sveikatai ir būtų mažinami galimi pavojai sveikatai; (b) mitybos ir valgiaraščių planavimas, maisto ruošimo ir patiekimo priežiūra, suvalgomo maisto kiekio ir kokybės stebėsena, vykdant priežiūrą maitinimo įstaigose; (c) su asmenų, grupių ir bendruomenių sveikatos būkle ir mityba susijusių duomenų kaupimas ir vertinimas pagal patiekto ar suvartoto maisto maistinę vertę; (d) mitybos vertinimo, poveikio mitybai programų ir švietimo bei mokymų planavimas ir vykdymas, siekiant gerinti asmenų ir bendruomenių mitybos įpročius; (e) konsultavimasis su kitais sveikatos specialistais ir priežiūros teikėjais, siekiant tenkinti pacientų dietos ir mitybos poreikius; (f ) maisto ir dietinių produktų ruošimas ir vertinimas, kad jie atitiktų mitybos reikalavimus; (g) mitybos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas ir rezultatų sklaida mokslinėse konferencijose ir kituose renginiuose.
Nuostabi Gydytoja!