Kristina Saldukienė
Apie Kristiną Saldukienę
Kristina Saldukienė turi Akušerio licenciją. Kristinos Saldukienės licencijos numeris yra APL-00131, licencija išduota 2002-08-07.
Kristinos Saldukienės atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5
-
Noriu nuoširdžiai Kristinai Saldukienei už puikų darbą Akušerios skyriuje, Santaros klinikose karantino meru. Tik Jūsų dėka 2020 04 03 prisiminsiu kaip šventę, padovanojusią man sūnų. #laikykitėsmedikai
-
Gimdžiau prie šios akušerės. Vienas geriausiu prisiminimu iš vykusio gimdymo. Maloni ir dėmesinga pacientui.
Parašyk atsiliepimą apie Kristiną Saldukienę
Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Kristina Saldukienė?
Kristina Saldukienė turi Akušerio licenciją. Licencijos Nr. APL-00131. Licencija galioja nuo 2002-08-07.
Kaip žmonės vertina Kristinos Saldukienės darbą?
3 žmonės įvertino Kristiną Saldukienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Akušerijos specialistai
Akušerijos specialistai planuoja, valdo, teikia ir vertina akušerinės pagalbos ir priežiūros paslaugas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo bei naujagimių priežiūrą. Jie padeda gimdymo metu, siekdami sumažinti moterų ir naujagimių sveikatai kylančią riziką, dirbdami savarankiškai ar grupėse su kitais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais. Atliekamos užduotys: (a) moterų ir naujagimių priežiūros ir pagalbos paslaugų planavimas, teikimas ir vertinimas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo pagal šiuolaikinės akušerijos praktiką ir standartus; (b) moterų ir šeimų konsultavimas bei bendruomenės švietimas sveikatos priežiūros, mitybos, higienos, mankštos, gimdymo ir skubiosios medicinos pagalbos atvejų planų, maitinimo krūtimi, kūdikių priežiūros, šeimos planavimo ir kontracepcijos, gyvenimo būdo ir kitų su nėštumu bei gimdymu susijusiais klausimais; (c) nėštumo ir gimdymo eigos vertinimas, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją akušerį; (d) naujagimių sveikatos būklės stebėsena, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją neonatalogą; (e) moterų per sąrėmius ir gimdymą jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas įvairiomis gydymo priemonėmis, įskaitant vaistus nuo skausmo; (f ) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (g) akušerijos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas; (h) akušerijos švietimo veiklos planavimas ir vykdymas sveikatos priežiūros įstaigose ir bendruomenėje. Pastabos Slaugytojus ir akušerius reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų ir akušerių pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Akušeriai, kurie rengia akušerius ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine akušerijos praktika, priskirti 2222 pogrupiui „Akušerijos specialistai“.
Padėka už fantastišką darbą