Apie Kęstutį Dainių

Kęstutis Dainius turi Gydytojo neurologo licenciją. Kęstučio Dainiaus licencijos numeris yra MPL-05000, licencija išduota 2004-12-24.

Kęstučio Dainiaus atsiliepimai ir įvertinimai (4) 3

  • Kai po sunkaus priepuolio atvežė mano vyrą į ligoninę - jis buvo beviltiškoje situacijoje. Kai išleido iš reanimacijos mano vyras visiškai nesiorientavo aplinkoje, buvo labai sunkios būklės. Jį gydęs gyd. K.Dainius nustatė tikslią diagnozę ir išgydė. Labai dėkoju gyd. K.Dainiui už rūpestingumą, jo jumoro jausmą, parodytą jautrumą bei vyro išgydymą.

  • RUPESTINGAS , ATSAKINGAS,SUPRANTANTIS SAVO DARBA .JO SUTEIKTOS PAGALBOS DEKA- SIANDIENA ESU GYVA

  • šio gydytojo nerekomenduoju, mano mama išgyveno tik parą, nes gydytojas net nenutuokia kaip gydyti retas ligas, geriau jau nesiimtu tokios atsakomybės, būčiau turėjusi mamą. Kai pats išgyvens tokį netekties skausmą, gal supras.

  • Gydytojas daug kalbėjo...., taip ,,pridengdamas" savo neveiksnumą... Niekam nerekomenduočiau, gydytojas labai nemalonus ir dirba (negydo) atsainiai.

Parašyk atsiliepimą apie Kęstutį Dainių

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Kęstutis Dainius?

Kęstutis Dainius turi Gydytojo neurologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05000. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Kęstučio Dainiaus darbą?

4 žmonės įvertino Kęstutį Dainių. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.