Karolina Girdvainytė

5 (2 įvertinimai)

Apie Karoliną Girdvainytę

Karolina Girdvainytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Karolinos Girdvainytės licencijos numeris yra MPL-25656, licencija išduota 2021-07-01.

Karolinos Girdvainytės licencijos

Karolina Girdvainytė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-25656
Spaudo Nr.: 34612
Įsakymo data: 2021-07-01
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-23059
Spaudo Nr.: 34612
Įsakymo data: 2018-07-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (2) 5

  • Puiki gydytoja, dirbanti skubios pagalbos kabinete Kauno poliklinikos Dainavos padalinyje. Nors buvo penktadienio vakaras, staiga pakilus temperatūrai, gydytoja konsultavo telefonu: profesionaliai įvertino mano nusiskundimus, operatyviai suorganizavo tyrimus, papildomai siuntė į ligoninę, kad būtų atlikti išamesni tyrimai, nes penktadienio vakarą poliklinikoje to neįmanoma padaryti. Paaiškino visas galimas gydymo eigas. Ligoninėje buvo atlikti papildomi tyrimai ir paskirtas bendras gydymas. Kitą dieną, šeštadienį, didžiausiai mano nuostabai, gydytoja Karolina pati paskambino pasiteirauti apie mano būklę, prieš tai pasidomėjusi e.sveikstoje esančiais, ligoninėje padarytais tyrimais. Įvertinus ir mano nusiskundimus, specialiai konsultavosi ir su kitais gydytojais specialistais, paskyrė tikslesnį gydymą. Tik šios nuostabios, profesionalios gydytojos Karolinos dėka išvengiau labai rimtų komplikacijų. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių atsidavusių savo darbui gydytojų. Didelis Jums AČIŪ, gydytoja Karolina!

  • Prasidėjus ūmiam šlapimo pūslės uždegimui buvau nukreipta į skubios pagalbos kabinetą (Dainavos poliklinikoje), nes mano šeimos gydytoja dar nedirbo. Abi moterys Karolina Girdvainytė ir Vita Nedaivodinienė labai profesionaliai ir supratingai manimi pasirūpino, kai siaubingai skaudėjo. Suleido vaistų nuo skausmo, paskyrė išplėstinį ir greitą šlapimo bei kraujo tyrimus, išrašė antibiotikų, patarė dėl prevencijos ir net belaukiant tyrimų rezultatų teiravosi, ar man geriau. Labai Jums ačiū. Suteikėte man didžiulį psichologinį komfortą, kai savijauta buvo nepavydėtina.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Karolina Girdvainytė?

Karolina Girdvainytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-25656. Licencija galioja nuo 2021-07-01.

Kaip žmonės vertina Karolinos Girdvainytės darbą?

2 žmonės įvertino Karoliną Girdvainytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.