Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Justina Šarpienė?
Justina Šarpienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-27448. Licencija galioja nuo 2023-05-29.
Kaip žmonės vertina Justinos Šarpienės darbą?
1 žmogus įvertino Justiną Šarpienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Gydytojai specialistai
Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.
Man labai gaila,kad turiu palikti tokį komentarą, bet tikiuosi, kad jis, galbūt padės pacientams arba pačiai gydytojai ateityje apsvarstyti savo elgėsį su pacientais. Atvykome su 9 men. vaiku, turejome seimos gydytojo siuntimu del brochito, prasisviesti plaucius ir atlikti kraujo tyrima, be temperaturos. 2 valandas laukeme eileje, nes visus atvykusius veliau, kazkodel priimdavo anksciau, jei turejo nors kiek temperaturos, nesvarbu, kad amzius zymiai vyresnis ir tokiems vaikams lengviau palaukti nei kudikiui, o pagal eile atvykome vieni is pirmuju. Kuomet atsisakem covid testo, mums pasake, kad mes atsisakome gydymo ir ligonine negali suteikti paslaugu be testo, kadangi tokios vidaus taisykles. Paprasius supazindinti su vidaus taisyklemis, jos pateiktos nebuvo,bet buvo atnesta pasirasyti, kad atsisakome covid testo. Plaucius prasviete, bet atsisakius gultis i ligonine mums atsisake daryti kraujo tyrimus, nors turejome siuntima. Nuvaziavus i Santariskes kraujo tyrimai buvo padaryti be problemu, tiesiog, vietoj to, sugaisome papildomai 3 valandas. Vaika norejo guldyti i ligonine, paklausus koks gydymas bus taikomas, atsake- antibijotikai ir inhaliacijos. Vaikas namie pilnai pasveiko per savaite gydant tik inhaliacijomis. Gydytoja klaidina pacientus ir specialiai pateikia klaidinga informacija, tiesa pasakius, nezinau kokiais tikslais. Labai apmaudu,kad jauna gydytoja nesugeba pacientui deramai isaiskinti jo teisiu, kuomet yra teiraujamasi konkreciu klausimu ir pateikti neklaidinancios informacijos. Atvykus i Santariskes pas kita gydytoja, vizitas skyresi kaip diena ir naktis. Net keista, kaip gali ant tiek stipriai skirtis gydytoju poziuris i pacienta. Tikiuosi, jog sis komentaras bus paskutinis neigiamas komentaras, kuris paskatins laikytis hipokrato priesaikos ir suteikti pacientui realia pagalba, del kurios jis atvyko.