Apie Jurijus Klebanovą

Jurijus Klebanovas turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Jurijus Klebanovo licencijos numeris yra MPL-12939, licencija išduota 2009-03-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 3.8

 • Gydytojas nemandagus, aprėkė vien dėl to kad esu be kaukės, nors minėjau jam kad eidama prieš savaite pas kitus man jos nereikėjo ir tuom metu neturėjau prie savęs. Aiškinau problemą aiškiai, nesupratęs pradėjo rėkti, kad aiškinu nesuprantamai, niekas jam netinka, sėdi susiraukęs, neišaiškino problemos, visa laiką buvo pyktas. Tiek spaudimo davė, kad išėjau net susigraudinus. Nerekomenduočiau, ir dar kartą nesilankyčiau.

 • Puikus gydytojas. Savo srities profesionalas. Suteikė išsamią informaciją apie ligonio būklę,gydymą. Išrašius iš ligoninės domėjosi ligonio sveikata,operatyviai sprendė iškilusias problemas. Esu dėkinga gydytojui už dukters gydymą.

 • tikrai malonus nes jis dare mano vaikui operacija ir tikrai po sios operacijos man isaiskino via operacijos eiga ir galimas pasekmes

 • Gydytoją vertinu labai gerai. Santūrus profesionalas.

 • Saunus gydytojas,aciu uz suteikta pagalba ir gerai atlikta darba.Sekmes!

 • Paauglė dukra po avarijos patyrė daugybines traumas, operavo dr.J.Klebanovas, po to dar ilgai gydė ir konsultavo. Esame labai dėkingi daktarui už puikią priežiūrą, dėmesį ir pagalbą. Labai konkretus savo srities profesionalas. Nors daug nekalba, bet jumoras jam taip pat nesvetimas.

 • Labai geras savo srities specialistas. Likom labai patenkinti jo darbu.

 • Labai patiko šis gydytojas - ramus, rūpestingas, nors šiek tiek mažakalbis, kas "užkliuvo" ir kitiems pacientams. tačiau ligonį po operacijos lankė pakankamai, domėjosi jo būkle. O tai, kad iš konsultacijos kabineto būna iškviečiamas konsultuoti į skyrių - tokiu gydytoju reikia didžiuotis, kad be jo pritarimo nieko nedaro kiti jo kolegos :)

 • Labai rūpestingas gydytojas, tačiau apie viską, kad domina reikia pačiam klausti (nors pas beveik visus gydytojus taip). Bent jau mūsų šeimai - apėmė saugumo jausmas, kad ligoniuku rūpinasi būtent šis gydytojhas. Kažkokia beprotybė kol koridoriuuje sulauki priėmimo - būna, kad jį iškviečia į skyrių, nes "neatidėliotinas atvejis" ar dar kur nors, taip priėmimo laikas nusikelia net 40 minučių. Manau, kad gydytojo vadovai turėtų pasirūpinti, kad priėmimo dieną jis skirtų būtent užsiregistravusiųjų priėmimui.

 • Mažakalbis, tačiau viską suprantamai paaiškina. Labai dėmesingas gydytojas po operacijos.

 • Puikus specialistas. Trumpai ir konkreciai paaiskino ligonio situacija, gydymo budus. Nuolat domejosi ligonio bukle ir po operacijos. Kantriai konsultavo ir tolimesnio gydymo metu.

 • Gydytojas apziurinejo vaika tik per pertvarstyma (2 kartus), ligonineje gulejimome savaite, bet i palata nei karto neatejo paklausti kaip vaikas jauciasi, kaip laikosi tvarstis. Po pertvarstymo i klausimus atsakinejo vangiai, nieko nepaaiskino, nepatikslino, reikejo traukti zodzius, vienintelis atsakymas buvo, kad uzgis. Isleidziant padave lapa ir nieko nepakomentavo, sake viskas parasyta. Nerekomenduoju visai.

 • Į gydytoją kreipėmės dėl kūdikio klubų sąnario tyrimo. Patikrinęs rankomis, pasakė, kad turėtų būti viskas gerai, tačiau po rentgeno pasakė, kad teks nešioti Freiko pagalvėlę ar Pavliko dirželius nes esą ,,ant ribos". Paklaustas, ką reiškia ,,ant ribos", nepaaiškino. Tuomet paklaustas, ar tai reiškia, kad galima nenešioti Pavliko dirželių, jis nemandagiai paklausė: ,,tai jūs atsisakot gydymo?! Mums nuo to tik geriau". Jo asistentė ( med. Sesui) pagrąsino iškviesti socialinę pedagogę ir esą ,,tada turėsiu daugiau problemų!" Sutrikau, nes nesitikėjau tokio puolimo. Pavliko dirželius paskyrė nešioti mėnesį ir po mėnesio vėl atvažiuoti apžiūrai. Nemalonus, neprofesionalus gydytojas. Jo gydymo išvados kelia abejonių. Patarčiau jo gydymo metodika nepasikliauti ir kreiptis į kitą specialistą.

 • kaip specialistas geras, bet su pacientais bendrauti visiškai nemoka, susiraukęs, nemandagus, vengia atsakinėti į klausimus, pats mažai kalba, stambiai gavęs į kišenę net 2 dienas maloniai bendravo, o paskui elgėsi arogantiškai kaip ir seniau, todėl nerekomenduočiau niekam šio gydytojo ir pati pas jį nebesilankysiu.

 • Labai arogantiskas daktaras! Vaika liete, kaip koki raupsuotaji. Atrodo nekencia savo darbo. Visiskai neatsakinejo i mano klausimus, nemoka bendrauti! Tikrai nerekomenduoju!!!

 • Labai grubus, nemalonus, piktas gydytojas. Vengia atsakinėti į klausimus, reikėjo gaudyti ir traukti po žodį. Atsisakius operacinio gydymo (žaizda sugijo puikiai, vos matosi, kad kažkas buvo), pradėjo gasdinti, kad liks baisus randas ir iš vis neaišku kaip žaizda gis. Įdėjus į kišenę smulkiai paaiškino problemos esmę, tolesnio gydymo būdus. Net šypseną sugebėjo išspausti...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jurijus Klebanovas?

Jurijus Klebanovas turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12939. Licencija galioja nuo 2009-03-20.

Kaip žmonės vertina Jurijus Klebanovo darbą?

16 žmonių įvertino Jurijus Klebanovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.