Apie Jolitą Urbonaitę

Jolita Urbonaitė turi Medicinos gydytojo licenciją. Jolitos Urbonaitės licencijos numeris yra MPL-16224, licencija išduota 2020-09-17.

Jolitos Urbonaitės licencijos

Jolita Urbonaitė turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-16224
Spaudo Nr.: 31371
Įsakymo data: 2010-07-13
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-21680
Spaudo Nr.: 31371
Įsakymo data: 2016-08-05
Gydytoja vaikų neurologė
Licencijos Nr.: MPL-21681
Spaudo Nr.: 31371
Įsakymo data: 2016-08-05

Jolitos Urbonaitės atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.7

  • Labai pozityvi gydytoja.

  • Nuostabi, gydytoja puikiai moka elgtis su mažais vaikais. Labai empatiška, švelniai ir žaismingai elgėsi su dukryte. Uždavė daug klausimų, išsamiai viska išsiklausinėjo dėl ligos. Gydytoja matosi labai apsiskaičiusi ir intelektuali, labai džiaugiuosi, kad, ateina nauja, nuostabių mylinčių savo darbą jaunų gydytojų karta.

  • Labai gera gydytoja, pas ją lankomės jau keletą metų! Puiki savo sryties specialistė,labai gražiai bendrauja su vaikučiais!

  • Gyditoja tikrai gera, puikei išklausė mūsų problema, apžiūrėjo vaiką kiek tik galėjo, išrašė visus reikalingus siuntimus, bei tyrimus(ir net jų daugiau kurių net nesitikėjau) pas kitus specialistus.

  • Labai atsakinga gydytoja,neabejinga pacientui,didziausios rekomendacijos!

  • Labai puiki jaunosios kartos gydytoja. Rūpinasi labai atsakingai, bendrauja šiltai ir yra empatiška pacientui. Visada stengiasi padėti pacientui, kiek tik įstengia. Rekomenduoju visu 100%

  • Gydytoja bendravo itin atsainiai, išsamiai nepakomentavo tyrimo rezultatų, o pats bendravimas buvo nemandagus.

  • Teisingai kažkas parašė. Turint rimtesnių problemų siūlyčiau aplenkti dideliu ratu šitą gydytoją...

  • Turint rimtesnių problemų siūlyčiau aplenkti dideliu ratu šitą gydytoją...

Parašyk atsiliepimą apie Jolitą Urbonaitę

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jolita Urbonaitė?

Jolita Urbonaitė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16224. Licencija galioja nuo 2020-09-17.

Kaip žmonės vertina Jolitos Urbonaitės darbą?

9 žmonės įvertino Jolitą Urbonaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.