Gintaras Barkauskas

3.4 (5 įvertinimai)

Apie Gintarą Barkauską

Gintaras Barkauskas turi Medicinos gydytojo licenciją. Gintaro Barkausko licencijos numeris yra MPL-07749, licencija išduota 2006-01-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 3.4

  • Su šiuo gydytoju niekam , bet blogiausiam priešui nelinkiu tureti reikalų . Nuėjus į vizitą (valdiškai) Šiaulių Tilžės šeimos centre apžiūrėjo labai greitai , į simptomus nesigilino ir pasakė - “nieko tau čia nėra, pažiūrėsi maistą ir praeis” . Gydymo neskyrė . Ko pasekoje aš pusę metų gyvenau su skausmu , kol nenuėjau į privačią kliniką ir pasirodo kad man stemplės uždegimas bei galybė žaizdų skrandyje . Esu žiauriai pikta ir tikiuosi , kad žmones paskaitys komentarus prieš pas ji einant ,kad nereikes puse metu kankintis . kuo toliau nuo tokio gydytojo ..

  • Labai viskas gerai. Gydytojas tikrai dėmesingas, malonus bendravimas. Pries tyrimą labai bijau. Nuramino. Bendravo. Iš viso personalas buvo nuostabus. Tikrai rekomenduoju. Panevėžys. Vaida Bausienė. Ačiū ♥️

  • LABAI PUIKUS GYDITOJAS ,

  • Turėjau nemalonu vizitą. Gydytojui paprasčiausiai trūksta žmoniškumo.

  • Arogantiškas, nemalonus bendravimas. Daugiau nenorėčiau pakliūti pas tokį gydytoją

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gintaras Barkauskas?

Gintaras Barkauskas turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07749. Licencija galioja nuo 2006-01-03.

Kaip žmonės vertina Gintaro Barkausko darbą?

5 žmonės įvertino Gintarą Barkauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.