Eglė Tertelienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Eglę Tertelienę

Eglė Tertelienė turi Gydytojo reumatologo licenciją. Eglės Tertelienės licencijos numeris yra MPL-18143, licencija išduota 2012-08-06.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Nuostabi gydytoja. Tikrai rekomenduočiau ją kaip puikią specialistę! Įsigilino į mano problemą visapusiškai ir ieškojo jos sprendimų būdų! Kuo daugiau tokių nuoširdžių gydytojų!!!

  • Maloni, rūpestinga gydytoja. Detaliai atsižvelgė į nusiskundimus, paskyrė visus tyrimus ir gydymą.

  • Puiki gydytoja, labai įsigilinanti. Kreipiausi dėl visiškai neaiškių skausmų. Per pirmą vizitą klausinėjo tiek, kol pavyko už kažko užsikabinti ir atlikus tyrimus tai pasitvirtino. Labai rūpestinga. Po pusmečio teko vėl kreiptis, dėl jau kitos priežasties, taip pat atlikau daug tyrimų kol nebuvo viskas iki galo išsiaiškinta ir paskirtas gydymas. Dabar jaučiuosi puikiai ir drąsiai galiu rekomenduoti šią gydytoją tikrą profesionalę !

  • Daugiau tokių gydytojų. Ir kompetencija ir bendravimas - aukščiausi balai.

  • Labai maloni ir profesionali gydytoja. Tikrai rekomenduoju. Įsiklauso ir išklausinėja apie visas aplinkybes, susijusias su negalavimu. Skiria pakankamai laiko, kad be skubos atsakytų į visus klausimus ir nukreipia pasidaryti visus galimai aktualius tyrimus - nereikia pačiam pacientui galvot ir siūlyt ką čia reiktų patikrinti. Kuo daugiau tokių gydytojų! :)

  • Puiki, atidi, įsigilinanti į problemas gydytoja.

  • Nuostabi Gydytoja iš didžiosios raidės. Mama dar ne daug lankėsi, bet liko sužavėta kai net pas kitus specialistus pati gydytoja ją užrašė ir paskambino į namus :) Iki šiol krykštauja ir netiki, kad taip būna :) Labai labai Jums AČIŪ Gydytoja už rūpinimąsi mano mama ir daug daug Jums ir Jūsų mylimiems žmonėms sveikatos ♥

  • Nuostabi gydytoja.Rekomenduoju.

  • Labai maloni gydytoja, tikrai labai įsigilino į mano sveikatos problemą, stengėsi rasti geriausią gydymo būdą. Ačiū Jums.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Tertelienė?

Eglė Tertelienė turi Gydytojo reumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18143. Licencija galioja nuo 2012-08-06.

Kaip žmonės vertina Eglės Tertelienės darbą?

9 žmonės įvertino Eglę Tertelienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.