Apie Editą Dienaitę

Edita Dienaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Editos Dienaitės licencijos numeris yra MPL-17881, licencija išduota 2012-07-19.

Editos Dienaitės atsiliepimai ir įvertinimai (3) 1

  • Dirba atmestinai, nesiklauso paciento nes turi tik savo nuomonę drąsko akis, žodžiu nemaloni gydytoja, niekam neturi laiko, nerekomenduočiau niekam

  • Skubos tvarka kreipiausi pas gydytoją dėl siuntimo, gydytoja ne tik, kad neturėjo man laiko, tačiau šaukė į ragelį sakydama, kad neturi laiko ir padėjo ragelį. Dar kartą paskambinus ir paklausus ką man daryti, kadangi labai prastai jaučiausi ir būtinai reikėjo siuntimo, nepatenkintu tonu pakartojo, kad neturi laiko, tačiau po mano prašymų pakeltu tonu atsakė, kad valandos bėgyje siuntimą gal ir išrašys. Nesuprantu kaip tokia gydytoja gali dirbti su žmonėmis, jokio mandagumo, pamiršusi hipokrato priesaiką. Įdomu ar valdžia sprendžia šia situaciją dėl gydytojos nemandagaus bendravimo ir nesugebėjimo padėti žmogui. Po tokio atvejo daugiau pas ją nesugrįšiu ir persiregistruosiu kitur. Likau labai nusivylusi, kai per 4metus pirmą kartą kreipiausi ir likau pati kalta, kad man reikia pagalbos.

  • Nerekomenduoju, nes neturi nei minutės laiko įsiterpti paklausti ir pasakyti ko Tau reikia, nes žmogus neturi tam laiko. Neatsimenu, ar būčiau iš esmės turėjusi tokį apatarnavimą.

Parašyk atsiliepimą apie Editą Dienaitę

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Dienaitė?

Edita Dienaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17881. Licencija galioja nuo 2012-07-19.

Kaip žmonės vertina Editos Dienaitės darbą?

3 žmonės įvertino Editą Dienaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.