Dalia Petrauskienė
Apie Dalią Petrauskienę
Dalia Petrauskienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Dalios Petrauskienės licencijos numeris yra MPL-00305, licencija išduota 2004-07-14.
Dalios Petrauskienės licencijos
Dalia Petrauskienė turi šias licencijas:
Licencijos Nr.: MPL-00305
Spaudo Nr.: 15466
Įsakymo data: 2004-07-14
Licencijos Nr.: SPL-26178
Spaudo Nr.: SL025254
Įsakymo data: 2003-05-28
Licencijos Nr.: SPL-12777
Spaudo Nr.: SL021128
Įsakymo data: 2002-07-08
Dalios Petrauskienės atsiliepimai ir įvertinimai (3) 2.3
-
Pacientas 2019.10.14d. greitąja, iškviesta iš poliklinikos, buvo pristatytas į Santaros klinikas. Atmetus kardiologinius, buvo perduotas vidaus ligų gydytojo patikrinimui. Pacientas skundėsi dideliais skausmais dešinėje pusėje. Atlikti išsamūs tyrimai, čia nusiskundimų nėra. Tačiau tiksliai nebuvo nustatyta kokia skausmo priežastis. Pareiškus, kad turint temperatūra 37.4 laip. reikia gydytis namuose, išrašyti antibiotikai ir 1 val. nakties paleistas namo. Pasakius, kad skausmai dideli ir jeigu šiuo metu ligos nerandama vėl teks kviesti greitąja, gydytoja tiesiogine žodžio prasme aprėkė, kokie nedėkingi ir kaip drįstame taip šnekėti, nes greitoji negydo. Taip, suprantame, kad greitoji pagalba negydo, tyrimu neatlieka, tačiau nenustačius skausmo priežasties gal nereikia nakties metu žmogaus išleisti į gatve? 4 dienas kovojant su temperatūra pakylančia iki 40laip, 2019.10.18d. iš poliklinikos vėl buvo siųstas į ligoninę, tik šį kartą jau vyko pats ir pasirinko Lazdynų greitosios pagalbos priimamąjį. Kur sekančia diena 2019.10.19d. buvo atlikta skubi , supūliavusios tulžies operacija. Pacientas dėl kylančių komplikacijų vis dar ligoninėje. Manau, kad šiuo atveju reikėjo tik puse paros palikti stebėjimui ir viskas būtų aišku, o šiuo atveju žmogus buvo paliktas likimo valiai ir tik šios gydytojos valia dabar gydymas užsitęsė. Ir dar neaišku kiek laiko reikės praleisti ligoninėje ir kokios pasekmės bus.
-
Dirba skubios pagalbos skyriuje, visiškai nekompetetinga, nenustatė diagnozės, nepaguldė į ligoninę, išvarė vidury nakties, po dviejų dienų tėvo buklÄ“ pablogėjo
Parašyk atsiliepimą apie Dalią Petrauskienę
Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Dalia Petrauskienė?
Dalia Petrauskienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00305. Licencija galioja nuo 2004-07-14.
Kaip žmonės vertina Dalios Petrauskienės darbą?
3 žmonės įvertino Dalią Petrauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Gydytojai specialistai
Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.
Slaugos specialistai
Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.
Labai maloni gydytoja, puikiai išmano savo darbą, viską išsamiai išaiškina