Audronė Rastauskaitė-Gudašienė
Apie Audronę Rastauskaitė-Gudašienę
Audronė Rastauskaitė-Gudašienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Audronės Rastauskaitė-Gudašienės licencijos numeris yra SPL-09369, licencija išduota 2002-05-26.
Audronės Rastauskaitė-Gudašienės licencijos
Audronė Rastauskaitė-Gudašienė turi šias licencijas:
Licencijos Nr.: SPL-09369
Spaudo Nr.: SL021883
Įsakymo data: 2002-05-26
Licencijos Nr.: BPL-08634
Spaudo Nr.: BH000926
Įsakymo data: 2023-01-16
Parašyk atsiliepimą apie Audronę Rastauskaitė-Gudašienę
Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Audronė Rastauskaitė-Gudašienė?
Audronė Rastauskaitė-Gudašienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Licencijos Nr. SPL-09369. Licencija galioja nuo 2002-05-26.
Kaip žmonės vertina Audronės Rastauskaitė-Gudašienės darbą?
Kol kas įvertinimų apie Audronę Rastauskaitė-Gudašienę nėra. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Slaugos specialistai
Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.