Audronė Bumblauskaitė
Apie Audronę Bumblauskaitę
Audronė Bumblauskaitė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Audronės Bumblauskaitės licencijos numeris yra SPL-12352, licencija išduota 2002-07-04.
Audronės Bumblauskaitės atsiliepimai ir įvertinimai (1) 5
Parašyk atsiliepimą apie Audronę Bumblauskaitę
Dažniausiai Užduodami Klausimai
Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.
Kokią licenciją turi Audronė Bumblauskaitė?
Audronė Bumblauskaitė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Licencijos Nr. SPL-12352. Licencija galioja nuo 2002-07-04.
Kaip žmonės vertina Audronės Bumblauskaitės darbą?
1 žmogus įvertino Audronę Bumblauskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.
Slaugos specialistai
Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.
Norėčiau pasidalinti savo neigiama patirtimi susijusia su Kretingos PSPC slaugytoja Audrone Bumblauskaite. Šį rytą, mano 8 metų sūnui turėjo paimti kraują tyrimams. Kadagi vaikas bijo kraujo ėmimo iš piršto, šeimos gydytojos paklausėme ar būtų galima iš venos. Viskas buvo puiku, tik paprašė susimokėti, ką ir padarėme. Atėjus į kabinetą, pasiūlė lipti į trečią aukštą ir atlikti tyrimus iš piršto. Pasakiau, kad apmokėjome vizitą ir mus atsiuntė čia. Tada prasidėjo nepasitenkinimo banga, įžeidinėjimai kokia aš motina, kad gadinu vaiko venas, kad ji pati turinti vaiką ir niekada taip nepasielgtų ir taip toliau ir panašiai. Vaikas net nepradėjus proceduros išsigando viso to ką išgirdo ir pravirko. Galbūt ne tiek žodžių turinio, kiek pačio balso tono, nes tonas buvo grubus ir piktas. Ši patirtis, galimai, paliks tokį pėdsaką, kad jis ims bijoti tyrimų, nes tikrai buvo išgąsdintas. Aš, daug medicininių žinių neturiu, tačiau iki šiol nei šeimos gydytoja, nei kas kitas neatkalbinėjo nuo tyrimų iš venos. Dabar žinosime. Bet švietimas pacientams (kalbant apie A. Bumblauskaitę), turėtų būti mandagus, konstruktyvus, o ne grubus ir siekiantis pažeminti asmenį, o ypač dirbant su vaikais, nes tokiose vietose itin svarbi rami ir maloni atmosfera, nesukelianti dar didesnio streso. Nerekomenduoju.