Apie Andrius Vagorą

Andrius Vagoras turi Gydytojo dermatovenerologo licenciją. Andriaus Vagoro licencijos numeris yra MPL-09718, licencija išduota 2007-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (1) 1

  • Nepatariu eiti. Atėjau pasidaryti konkrečių tyrimų. Didžiają dalį mokamos konsultacijos kalbėjo apie ligų išsigalvojimus ir kad aš nieko nesuprantu, kad visas ligas išsigalvoju. Galiausiai pareiškė, kad turiu eiti pas psichologą! Jokių tyrimų rezultatų nebuvo padaręs ar gavęs! Man nenusileidus tyrimai buvo padaryti. Išrašė tuo pačiu tepaliuko... Gavus tyrimų rezultatus pasirodė, kad nieko aš neišsigalvoju ir rado netgi daugiau negu tikėtasi buvo. Paskambinus daktarui ir pareiškė, kad tas tepalas padės nuo visų rastų ligų!!! Pasidomėjus tepaliuku jis visiškai neturi įtakos gydant jokias ligas, yra tik pagalbinė medžiaga ne vaistas...! Turėjau eiti į kitą vietą kur gavau normalų gydymo kursą! Tokiems tik laboratorijoje dirbt, bet ne su žmonėm!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Andrius Vagoras?

Andrius Vagoras turi Gydytojo dermatovenerologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09718. Licencija galioja nuo 2007-07-13.

Kaip žmonės vertina Andriaus Vagoro darbą?

1 žmogus įvertino Andrius Vagorą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.