Algirdas Šumila

4.5 (15 įvertinimų)

Apie Algirdą Šumilą

Algirdas Šumila turi Gydytojo dermatovenerologo licenciją. Algirdo Šumilos licencijos numeris yra MPL-02097, licencija išduota 2004-10-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 4.5

 • Gydytojas labai malonus, iš pradžių labai bijojau, kad tai vyras. Tačiau tą pačią dieną teko eiti ir pas tos pačios srities daktarę, tačiau moterį. Du nesulyginami žmonės. Šis daktaras visą laiką aiškina ką tuo metu darys, nuramina, nekelia įtampos, labai profesionaliai atlieka savo darbą. Rekomenduočiau

 • Tiksliai diagnozavo (poliklinikoje kitam gydytojui nepavyko), paskyrė tinkamą gydymą, atliko išsamius tyrimus. Bendrauja maloniai, dalykiškai.

 • Vienas nuostabiausių gydytojų, pas kuriuos teko būti. Nuoširdžiai konsultavo, atidžiai apžiūrėjo, padarė būtinus tyrimus (pasiūlė papildomus, jei pačiai aktualu), priėmė iškart vizitui pablogėjus situacijai, pats paskambino paklausti, kaip jaučiuosi ir padrąsino skambinti/rašyti kelionės metu, jei vėl būtų kažkas negerai. Prisimenu su didžiausiu dėkingumu ir pagarba.

 • Rekomenduoju

 • Puikus gydytojas! Padrąsina, viską paaiškina, maloniai elgiasi.

 • labai malonus,isklausantis,jumora megstantis zmogus,kad taip visi gyd,dirbtu maloniai ir saziningai,rekomenduoju si gyd, linkiu gyd,sekmes darbe ir buti visada tokiam nuosirdziam.

 • Nuostabus ir be galo profesionalus gydytojas.

 • Lankausi pas šį gydytoją jau daug metų. Niekada neatsisakė konsultuoti net, jei ir ateidavau be siuntimo. Visada maloniai bendrauja. Tiksliai nusako diagnozes. Atlieka tik būtiniausius tyrimus. Vienintelis gydytojas, pas kurį prišnekinau nueiti vyrą.

 • Gydytojas buvo labai profesionalus,keliantis pasitikejima, labai maloniai bendraujantis.

 • Baisoka buvo eiti pas gydytoja vyra, taciau ivertinimas pats geriausias - gydytojas nurodo kas bus daroma, suteikia pilna informacija, nuolat su sypsena. Kelia pasitikejima.

 • Viskas tvarkoje su tuo gydytoju, bet...nera rezultato.Na, nera jo ir tiek-2 metai su antibiotikais, is esmes sveikata nuo ju "besaikio" vartojimo jau visai prasta, o gydytojas aiskina"na, ka darysi..letinis procesas, reikia kantrybes tureti". Nieko pries neturiu-tiesiog rezultatas: keleta metu kaip i"s....na", keleta tukstanciu ten pat, sveikata apgadinta "zmoniskai".

 • nezinau kaip su kitomis pacientemis.. ar neperlenket..? taip gydytojas su savotisku jumoru.. bet nieko blogo apie ji negaleciau pasakyti.. jei ne jis gal siandien su vyru nebutume sulauke sunaus.. mano vyro pas daktarus neimanoma prikalbinti o pas Sumila jis nors ir sukandes dantis.. bet ejo.. pasveikom.. aciu jam pretenziju neturiu.. mielos moterys isjunkit vaizduote..

 • Gal ir tiesa, jog gydytojas bando susirgimus gydyti silpnesniais vaistais pereidamas prie stipresniu, bet juk niekada negali žinoti, kaip kiekvieno zmogaus organizmas sureaguos i medikamentus, galbut zmogaus imunine sistema pasirodys esanti pakankamai stipri iveikti svetimkunius, tai kam tada bereikalo gerti visoki slamsta.

 • Diagnozė nustatyta visai net ne į ta pusę. Išleisti pinigai - naudos 0.

 • Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Gydausi pas jį apie dvejus metus dėl paprastų problemų, tačiau nei jų negali išgydyti. Visuomet nenoriai bendrauja, nieko neišaiškina net gi nesistengia. Visuomet tenka ilgai laukti prie kabineto, nors jis jame būna, tačiau kas 5 minutes išeidinėja savais reikalais. Visuomet gydo tomis pačiomis priemonėmis ir nesistengia įsigilinti kažką keisti, nors mato, kad nieks negerėja. Visuomet bandant klausinėti jo, jis neaiškiai atsako ir nieko naudingo. Niekam jo nerekomenduoju, o po 2 metų gydymo pavargau, todėl rašau šį atsiliepimą. Keisiu gydytoją, nes jam tikrai nelemta juo būti, pašaukimo 0.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algirdas Šumila?

Algirdas Šumila turi Gydytojo dermatovenerologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02097. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Algirdo Šumilos darbą?

15 žmonių įvertino Algirdą Šumilą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.