Algirdas Mačionis

4.2 (10 įvertinimų)

Apie Algirdą Mačionį

Algirdas Mačionis turi Gydytojo neurologo licenciją. Algirdo Mačionio licencijos numeris yra MPL-01007, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.2

  • Puikus gydytojas. Nedarė skubotų išvadų apie diagnozę. Visus tyrimus pats inicijavo. Neskubėjo išleisti ligonio iš stacionaro, kol nepagerėjo sveikatos būklė. Bendravo pagarbiai ir su ligoniu, ir su ligonio artimaisiais, noriai aiškino ligos priežastis ir tolimesnius veiksmus grįžus į kasdienio gyvenimo aplinką.

  • geras gydytojas

  • Gydytojas dėjo daug pastangų, kad išsiaiškintų mano negalavimų priežastį. Jo pagalbininkė - bendrosios praktikos slaugytoja (jo pavedimu) man skambino, derino tyrimams datas. Gydytojo iniciatyva buvau paguldyta į stacionarą ir atlikus tyrimus nustatyta diagnozė. Galiu pasakyti JIEMS ABIEMS NUOŠIRDŲ AČIŪ.

  • Nuostabus gydytojas!!! Svelnus ir suprantingas, zinoma - profesionalus. Jo deka tyrimai praejo sklandziai ir buvo visiskai neskausmingi. Nuosirdus aciu!!!

  • bendrauja gerai bet diagnozes nustatyt nemoka

  • Nelabai bendraujantis gydytojas ,turi savo nuomone .

  • Lankausi pas šį gydytoją. Pirmas įspūdis neblogas. Maloniai bendrauja. Guldo planine tvarka į stacionarą. Įdomu, ar į savo palatą guldys, ar pateksiu pas kitą gydytoją. Labai norėčiau, kad patekčiau į gyd. Mačionio palatą. Būna susipažinęs su tavo ligos istorija. Nereikėtų vėl iš naujo pasakoti kitam gydytojui savo ligas, problemas.

  • malonus bendravimas, nusiskundimų išklausymas

  • Gydytojas visiškai nekompetetingas dirbti su žmonėmis. Bendrauja grubiai, nieko nepaaiškina žmogiška kalba, tik pilsto iš tuščio į kiaurą. Ligonio nesiteikia pats net apžiūrėti, nes jam ir taip viskas aišku. Tyrimų reikia prašytis, bet jis nusprendžia, kad nieko nereikia, liepia pasiimt siuntimą ir eit tirtis pačiam. Tai kam tada gultis į stacionarą, jeigu jokios pagalbos? Visiškas ligonio ignoravimas ir pasityčiojimas. Pabendravęs su tokiu ,,gydytoju" jautiesi visiškai sugniuždytas. Saugokitės patys ir savo artimuosius. P.S. Nuomonė išsakyta visos palatos vardu. Įdomu, kur žiūri vadovybė?

  • Gydytojo Mačionio gydymas mūsų artimajam baigėsi didelėmis komplikacijomis, dėl kurių prireikė papildomos sudėtingos operacijos jo klaidoms ištaisyti. Jeigu galite, pasirinkite kitą gydytoją ir saugikite savo bei artimųjų gyvybę.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algirdas Mačionis?

Algirdas Mačionis turi Gydytojo neurologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01007. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Algirdo Mačionio darbą?

10 žmonių įvertino Algirdą Mačionį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.