Apie Aleksej Lebedev

Aleksej Lebedev turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Aleksej Lebedev licencijos numeris yra MPL-23795, licencija išduota 2019-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Puikus daktaras. Padėjo visais klausimais. Rekomenduoju.

  • Labai dėkoju gydytojui už išsamius atsakymus į klausimus, už informaciją apie visus galimus gyjimo atvejus. Ačiū, kad skubiai atliko operaciją. Labai malonus gydytojas, geras specialistas.

  • Tikrai nuostabus gydytojas. Man nebuvo ivyke nieko rimto- paprastas kelio sumusymas, bet visas kelio sanario problemas apibreze labai tiksliai. As visa tai jau zinojau nes tai yra senos traumos pasekmes, operuota uzsieni pries daug metu, o jam uzteko rentgeno nuotraukos visa tai patvirtinti. Jei reiketu pas ji operuotis- net neabejociau.

  • Džiaugiuosi, kad atliko operaciją Gydytojas traumatologas ortopedas Aleksej Lebedev. Labai atsakingas, rūpestingas ir nuostabus žmogus. Nepaprastai puikus bendravimas, supratingumas, jauno gydytojo asmenybė maloniai nuteikia ligonius -nėra jokios baimės. Didelis pasitikėjimas gydytoju. Operuojant kojos pėdos pirštą, pastebėjau operacijos metu komandos sutelktumą ir tariant gydytojo padėką visiems už pagalbą. Tai gydytojas iš didžiosios raidės, savo darbo profesionalas. Klaipėdos respublikinės ligoninės traumatologijos personalui didelis AČIŪ.

  • Labai geras chirurgas, tikras profesionalas, žinantis ką daro, "suremontavo" sudėtingą kojos lūžį, dabar vėl galiu bėgt. Ačiū!

  • Noriu padėkoti gydytojui A.Lebedev už malonų bendravimą, dėmesį, rūpestį. Tikrai rekomenduočiau šį jauną, profesionalų gydytoją savo draugams ir bet kam. Linkėčiau, kad laikas jį tik užgrūdintų,kad neprarastų gerų žmogiškų savybių! Sėkmės Jums, gydytojau!

  • Labai malonu gydytojas, rūpestingas.

  • Nuostabus traumotologas ir šiltas žmogus,jei dar kada tektų gydytis rinkčiausi tik šį gydytoją.Sėmės jam sunkiame darbe ir didelis ačiū.

  • Labai nuostabus dėmesingas gydytojas visiems palinkėčiau gydytis tik pas šį nuostabų specialistą.Sėkmės Jums daktare ir ačiū už operaciją.

  • Puikus daktaras teko susidurti ir likau labai patenkinta jei tureciau dar problemu noreciau gydytis tik pas ji! Malonus ir rupestingas daktarelis! :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aleksej Lebedev?

Aleksej Lebedev turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23795. Licencija galioja nuo 2019-06-28.

Kaip žmonės vertina Aleksej Lebedev darbą?

10 žmonių įvertino Aleksej Lebedev. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.