Aleksas Makulavičius

4.9 (42 įvertinimai)

Apie Aleksą Makulavičius

Aleksas Makulavičius turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Alekso Makulavičiaus licencijos numeris yra MPL-04264, licencija išduota 2004-12-02.

Atsiliepimai ir įvertinimai (42) 4.9

 • Puikus gydytojas.Visuomet gerai nusiteikes,mandagus ir siaip,malonus zmogus.Savo srities specas!Nepasikeles!

 • Profesionalas, rekomenduoju, mano stiliaus daktaras, kuris nesitaiko, nepataikauja, bendrauja kaip lygus su lygiu, jokios arogancijos. Ačiū už operaciją čiurnos, baigėsi mano skausmai, valio.

 • Rūpestingas, rado pėdos problemas,kur kiti net nematė. Ačiū

 • Gydantis pas tokį Daktarą kaip Jūs žinai, kad viskas bus gerai,supranti, kad šalia tikras savo srities specialistas ir nuo pat pirmos bendravimo minutės visiškai tiki ir pasitiki gydytoju. Ačiū Jums.

 • Labai aukšto lygio specialistas! Atsakantis į visus rūpimus klausimus. Labai mandagus, puikiai bendraujantis savam stiliuje. :D Pooperacinės kontrolės metu visų teiraujasi: "Ar geriau?" Norisi paklausti piktų komentatorių: "Ar gali būti geriau?"

 • Puikus profesionalus gydytojas.Tik labai teigiami atsiliepimai

 • Gydytojas malonus, deja, išrašė vaistus ir liepė pirktis jo ligoninėje esančioje vaistinėje, nes kitur jų nėra, jo žodžiais tariant. Bet vaistai buvo su besibaigiančiu galiojimu. Taigi gydytojas meluoja pacientui taip padėdamas vaistinėms realizuoti vaistus su besibaigiančiu galiojimu. Apgauna pacientą. Būkim atidūs, o gydytojams taip daryti nederėtų.

 • Pirma konsultacija paliko įspūdį, kad tai tikras savo srities (čiurnos-pėdos) profesionalas. Kad gydytojas turi savotišką bendravimo stilių, tai ne pas psichologą ar išpažinties pas tuos gydytojus ateiname. :D Niekaip negaliu patikėti, kad gydytojas konsultacijos metu nieko nepaaiškino apie problemos priežastį ir gydymo taktikos. O kad sako, it atpjauna - tai jis gi chirurgas. :D Dėl erezijų reikia į psichoanalitikus kreiptis - tie šnekūs... :D Mokėkite paklausti ir bus Jums atsakyta. :)

 • Nuostabus ir labai profesionalus gydytojas, labai gerai atliko klubo sąnario protezavimo operaciją. Labai greitai sugijo, praktiškai neskaudėjo, graži siūlė, po operacijos praėjus 2 mėnesiams pradėjau dirbti, dabar jau pusė metų ir aš pamirštu, kad man atlikta tokia operacija. Nuoširdus ačiū gydytojui.

 • labai geras specialistas ir nuosirdus gydytojas

 • Buvau visiskai pasimetusi po operacijos.Kas,kaip ir kodel.Nors ir lankiausi konsultacijose. Nezinomybe vede i chaosa.Mane operaves gyd.Aleksas Makulavicius, man kantriai viska isaiskino. Jauciau jog pradedu ikyreti su savo klausimeliais ,bet jis visada man atsakydavo daugiau negu klausdavau. Sis ,tikrai ,pagarbos vertas chirurgas net atostogu metu leidosi trukdomas ir konsultuoja mane telefonu.Daktare, esu sirdingai Jums dekinga. Prgb Svajone Vihavainen Neigiamas komentaras zmonems kurie kaltina gyd. A.Makulaviciu, nedemesingumu. Mokekite klausti,suformuluokite klausima teisingai ir jums bus atsakyta. Gydytojai ne Dievai,jie negali skaityti kas yra jusu smegenyse. Tik bendravimu viska issiaiskinsite. Tikiu,jog gyd. jausdamas kad jus tai domina tikrai jums paaiskins daugiau negu reikia zinoti. Bukit pakantus. prisiminkite viena: jums per gyvenima galbut teks susitikti su vienu,dviem chirurgais, o chirurgui reikia susitikti per diena desimtis. Yra normalu,zmogiska pavargti ir burbtelti.

 • Savo darbą išmanantys gydytojas.Konkrečiai ir tiksliai viską paaiškina.Su pacientais bendrauja geranoriškai, ir netgi ne savo darbo metu.Kuo daugiau tokių jaunų,gerų gydytojų !

 • Tik nepasikelkite prašom daktare, jūs tikras ŠAUNUOLIS. Labai profesionalus, rimtas, gero charakterio ir nuoširdus savo srities specialistas bei žmogus. Sėkmės jums visakame.

 • vienas geriausių šios srities specialistų. rūpestingas, viską nuosekliai išaiškina, tik geri atsiliepimai. daugiau tokių gydytojų!!! kam rekomendavau A. Makulavičių niekas nenusivylė

 • Nors buvau dar tik konsultacijoj,bet įspūdį paliko gerą,ypač turint omeny,kad atėjau nesusitarusi ir neužsirašiusi,tiesiai iš kito ortopedo.Žinoma teko laukti,nes operavo jis,bet čia ne bėda.Tikiuosi ir po operacijos mano nuomonė išliks tokia pat gera (ir tikiuos,kad jis lieka geru gydytoju ir be dovanų)..

 • liux gyditojas. tikrai verta konsultacija

 • Nuostabus gydytojas. Labai rupestingas ir demesingas. Labai dziaugiuos, kad operavo butent jis!

 • MANES TIKRAI NENUVYLE. TIKRAI GERAS SAVO SRITIES SPECAS. VISIEMS SIULAU APSILANKYTI IR ISITIKINSITE. PIKTIEMS KOMENTATORIAMS GILI UZUOJAUTA.

 • Manau, kad kolegos pavydi šiam gydytojui už profesionalumą, betarpiškumą, paprastumą ir t.t. Gyd. Makulavičius - JĖGA

 • Tik teigiami atsiliepimai, labai geras specialistas.

 • Atėjau su skaudančiomis pėdomis, bet gydytojas net neapžiūrėjo pėdų, neįvertino ar nėra jokio patempimo ar panašiai. Visas gydytmas - dvi savaitės Nimezilio kurso, kuris absoliučiai nepadėjo, o greičiausiai dar ir pakenkė skrandžiui. Nerekomenduoju, nes kaina 55 Eur už "konsultaciją", kurią gydytojas skubėjo pabaigti ir eiti namo.

 • puikus gydytojas, konkretus ,atidus.

 • Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas, dėmesingas, nuoširdus ir šiltai bendraujantis. Juo patikėjau ir pasitikėjau nuo pirmos konsultacijos. Ir nenusivyliau. Netuščiažodžiauja, kalba trumpai ir konkrečiai, kantriai atsako į visus klausimus. Bet svarbiausia tiksliai įvardija negalavimo priežastis, nustato diagnozę, pasiūlo gydymą. Po operacijos (pirma buvo prieš 2 metus, antra - prieš 3 sav.) pasidomi savijauta, pataria ką reikia daryti, kad greičiau pasveiktumei, kaip mankštintis. Duoti kontaktai, todėl iškilus neaiškumams galima bet kada kreiptis patarimo ir pagalbos. Tai Gydytojus, kurio aštrus protas ir pasišventimas darbui daro stebuklus. Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktas pėdų operacijas. Linkiu sveikatos, kantrybės ir sėkmės šiam aukštos kvalifikacijos Gydytojui ir nuoširdžiam Žmogui. Ačiū. Pagarbiai A.B.

 • Labai malonus žmogus, kompetetingas specialistas,savo specializacijos profesionalas, pasiruošęs padėti, Gydytojas iš didžiosios raidės. Linkime Jam pačiam geros sveikatos ir viso,ko reikia asmeniniame gyvenime. Labai nuoširdžiai dėkojame už dėmesį, pagalbą ir gerą Žodį.

 • Gydytojas profesionalas. Operacijų padarė nemažai man, visuomet tik puikiausi atsiliepimai. Duoti kontaktai, i klausimus atsako, paderina laiką, kada ateiti pasikalbėti, ištikus bėdai ant ledo tikrai nepaliks. Priežiūra 10 balų!

 • Labai kruopščiai rinkausi gydytoją iš visos Lietuvos ortopedų- traumatologų, kurių "arkliukas" būtų pėdų operacijos. Jau po konsultacijos likau labai patenkinta. Paliko puikų įspūdį. Tikrai labai profesionalus, noriai, kantriai ir smulkiai atsako į visus rūpimus klausimus, malonus, paprastas, turintis humoro jausmą. Iš karto supratau, kad pasirinkau teisingai. Dėkoju gydytojui už atliktą operaciją. Tikrai manęs nenuvylė. Labai džiaugiuosi, kad būtent šis gydytojas mane operavo. Turi puikią komandą. Tikrai šiam gydytojui patikėsiu operuoti ir kitą koją. Sėkmės tolimesniuose darbuose!

 • labai geras gydytojas,Aleksas Makulavicius,jau turejau antra operacicija,supranta savo darba

 • Manau, kad gydytojas - tikras savo srities žinovas. Mano pėdos problematiškos, po nepavykusios operacijos prieš 30 metų vėl ryžausi operacijai. Beveik prieš 3 mėn. operavo vieną pėdą - rezultatu esu patenkinta... tik gydytojui Makulavičiui patikėsiu ir antrąją...

 • Puikus gydytojas!Atliko Hallux valgus operacija,fantastiskai sutvarke abi mano kojas,visai pamirsau pries tai buvusius skausmus,nepotoguma su avalyne ir kad buvo operuota,puikiai viskas sugijo.Ziurint ko pas daktara eisite,ar konsultacijos ir profesionaliai atliktos operacijos,ar kad graziai "pripustu i ausis" ir pabuciuotu uz Jusu pinigus Jums i uzpakali. Kalba konkreciai,i visus klausimus aiskiai atsako,mandagus,grazus.Po operacijos uzeina,pasidomi kaip jautiesi, gali visada jam rasyti elektroniniu ar skambinti,kilus klausimams.Visiems savo pazystamiems ji rekomenduoju ir kol kas visi liko patenkinti.Sekmes daktarui ir labai-labai esu dekinga,tik gaila,kad anksciau pas ji neatejau ir vis delsiau.Sekmes!!!

 • Labai geras savo srities specialistas, ypatingai apsiskaitęs ir modernus. Gal kiek per agresyvus. Super užimtas. Jeigu turite RIMTAS pėdos bėdas - tik pas jį. Ilgai vargau, bet viską sutvarkė. Aišku labai trūksta laiko konsultacijoms, kalba konkrečiai ir trumpai, nespėji suprasti. Labai daug naudoja specifinių terminų. Bendravimas tikrai sunkus, bet rezultatai puikūs. Bendrai - teigiami atsiliepimai.

 • Puikus savo srities specialistas. Man atliko pėdos rekonstrukcijos operaciją. Konsultacijai visada priimdavo laiku. Labai išsamiai paaiškina problemą, pasitelkęs rentgeno nuotraukas ar naudodamas pėdos maketą vaizdžiai parodo, kuriose vietose yra deformacijos, ką reikia atlikti ir kas bus koreguojama operacijos metu. Pacientui labai dėmesingas, skiria daug laiko paaiškinimams, pataria. Operaciją atliko puikiai, labai džiaugiuosi, kad išvadavo iš skausmo. Prieš ir po operacijos buvo labai atidus, teiraudavosi apie savijautą, tvarsčių keitimo metu įdėmiai apžiūrėdavo pėdą ir pakomentuodavo kaip vyksta gijimo procesas. Labai akcentavo, kad privalau mankštinti pėdą ir gydytojo dėka dabar turiu neskaudančią, lanksčią pėdą. Ačiū Jums gydytojau - Jūs nuostabus.

 • Puikus specialistas ir savo srities profesionalas. Labai rekomenduoju, nuostabus gydytojas.

 • Patyriau daugybinius kulkšnies ir blauzdos lūžius 2015 06 mėn., sunkiai sekėsi judėti kol nesutikau Gydytojo p. A. Makulavičiaus.Dar tik 2 savaitės po operacijos, bet mano eisena ženkliai gerėja, o prieš tai visus metus (beveik) myniau slenksčius, kol galutinai koja "sustingo".Mieli, likimo nelaimėliai, jei bus rimtos bėdos su kojomis -ieškokite puikaus, nuoširdaus, perspektyvaus, rūpestingo, profesionalaus daktarai A. Makulavičiaus. Tiesa, šio Gydytojo komandoje dirba puiki Gydytoja anesteziologė.Ačiū gydytojams!

 • Atsako i rupimus klausimus. Uzeina pasiteirauti. Domisi tolimesne eiga.

 • Patyriau sudėtingą kulno kaulo lūžį. Mano poliklinikoje nieko nepataisė, tad blogai suaugo. Dr. Makulavičius man pataisė kulną bei išvalė čiurnos sąnarį, nes po traumos čiurną siaubingai skaudėjo. Didelis jam AČIŪ. Manau kad reikėtų dar tęsti gydymą, nes dar ne viskas tvarkoj. Nors daktaras pasakė, kad su mano diagnoze ir taip dar gerai viskas susiklostė. Gal dar pamėginsiu kreiptis į kitą specialistą. Noriu išgirsti dar kieno nors nuomonę.

 • Labai aukštos kvalifikacijos specialistas.Man balandžio mėn.11 d.atliko dešinės blauzdos kaulų distalinių galų lūžio operaciją t.y.sutrupinta čiurna.Ir nepraėjus 3 mėn.pradėjau jau daryti pirmus žingsnius.Konsultaciju metu labai paprastas ir nuoširdus chirurgas,visada pataria ką daryti toliau,išklauso.Su juo labai paprasta bendrauti ir atrodo lauki sekančios konsultacijos ir eini į ją kaip pas draugą.Apie tą patį kalba ir kiti klientai.Jis tikrai Žmogus iš didžiosios raidės,kuris myli savo darbą,nesustoja ties pasektu ir gilina savo žinias.Ačiū jam už stebuklus,kuriuos jis daro..

 • Geriausias is geriausiu! Ir tikrai turiu su kuo palyginti. Labai profesionalus ir ismanantis savo darba. Visiems rekomenduoju. Nera

 • Profesionalas.Komunikuoja trumpai,aiškiai,suprantamai,net nėra ko ir klaust.Atrodo ,žino iš anksto,kas rūpi pacientui.Komunikuoja telefonu ir e-paštu.Garbingas gydytojas,nerodė jokių užuominų apie papildomą atlygį. Nėra.

 • Puikus Gydytojas:) Puikiai jauciuosi po padikauliu oprecijos. Ir pajokauja ir paaiskina. Dazniausiai esame tokiose situacijose pasimete net nezinom kokius klausimus uzduoti tai i prieki pasako visada visaka net nekyla klausimu. Nuo pirmos minutes bendrauja puikiai. Kartu su Dr.Mindaugu Klinga puikiai manim rupinosi iki opreacijos ir po jos. Nera

 • puikus specialistas

 • Labai puikiai atlikta ciurnos ortroskopine ir blauzdos raumens operacija. Kuo puikiausiai sugijo, skausmu jau po operacijos beveik jokiu. Puikus specialistas! Aciu Jam! Konsultaciju laika ir zmoniu srauta reiketu organizuotis geriau ir atidziau! Nekazkas dvi valandas uz duru laukti!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aleksas Makulavičius?

Aleksas Makulavičius turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04264. Licencija galioja nuo 2004-12-02.

Kaip žmonės vertina Alekso Makulavičiaus darbą?

42 žmonės įvertino Aleksą Makulavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.