Aleksandras Valdas Mačiulis

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Aleksandrą Valdą Mačiulį

Aleksandras Valdas Mačiulis turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Aleksandro Valdo Mačiulio licencijos numeris yra MPL-13863, licencija išduota 2009-05-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Laikas buvo paskirtas 11:00 ryto. Pralaukiau 1h 30 min daktaro . ATEJAU su padarytu rengenu keleno plius išrašu iš daktaro traumotologo iš kitos ligonines. Pagrindinis ir vienintelis mano prašymas buvo , kad man išrašytų siuntimas I magnetini rezonansa kad atmesti menisko plišio itarima kadangi jau praejau 2 savaičių reabilitacija pas Juranda, padariau kompiuterine tomografija juosmens, buvau pas neurohirurgus ir man te reike magnetinio rezonanso . BET daktaras atejas net nebendravo su manimi, jis tiesiog perdavė seselei kad jinai mane užregistruotų pas kita traumotologa po savaites kitoje ligoninėje. Taip galiu ir pats. Šitas daktaras deja bet nevertas ofiso , jis negydo žmones o kažkur vaikšto. Man reikejk tik siuntimo, 5 min darbo o jis ir to padaryt negalėjo.

  • Noriu padėkoti už rūpestį, nuoširdumą ir profesionaliai atliktą kelio sąnario endoprotezavimo operaciją gydytojui-ortopedui, chirurgui Aleksandrui Valdui Mačiuliui. Papildomas ačiū profesionaliai komandai ir visam aptarnaujančiam personalui. Pacientė Vitalija

  • Nuostabus gydytojas, man nutiko taip,kad teko apsilankyti pas jį nelaimei ištikus, bet jo rūpestingumas, bei nuoširdumas tokioje situacijoje labai padėjo. Tariu didelį AČIŪ ŠIAM GYDYTOJUI!

  • Atrodė rūpestingas Galvojau kad padės, bet pasirodo profesionalumo trūkumas. Pasikėles, bet ištikruju tik vidutiniu gabumu. Pagerėjimo po operacijos nėra

  • Rūpestingas ir iš pirmo įspūdžio kompetetingas Arogantiškas, pasikėlęs, toks jausmas kad viskas jo rankose. Bet gydymas visiškai nepadėjo, rezultatas nulinis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aleksandras Valdas Mačiulis?

Aleksandras Valdas Mačiulis turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13863. Licencija galioja nuo 2009-05-04.

Kaip žmonės vertina Aleksandro Valdo Mačiulio darbą?

5 žmonės įvertino Aleksandrą Valdą Mačiulį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.