Aleksandras Šeredega

4.7 (12 įvertinimų)

Apie Aleksandrą Šeredegą

Aleksandras Šeredega turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Aleksandro Šeredegos licencijos numeris yra MPL-02858, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.7

 • Labai šaunus gydytojas. Be galo rūpestingas, moka bendrauti su vaikais, gilinasi į problemą, o ne pasižiūri paviršutiniškai. Kruopštus, mandagus, tikras profesionalas

 • Puikus gydytojas. Labai rupestingas, malonus,konkretus, profesionalus.

 • Buvome su 2 menesiu mergyte. Labai malonus daktaras. Su leliuku elgesi labai svelniaini ir maloniai. I rupimus klausimus atsake. Slaugytoja buvusi kartu kabinete irgi buvo labai maloni.

 • Puikus gydytojas! Su sūnumi pas jį pakliuvome dukart. Šių metų gegužę su atviru rankos lūžiu ir prieš kelias savaites su raiščių plyšimu bei kelio girnelės lūžiu. Labai konkretus gydytojas. Nepilsto nieko iš tuščio į kiaurą. Nespėlioja, remiasi tyrimų rezultatais. Visada klausia, kaip savijauta, tik tada apžiūri. Neskuba išlydėti iš ligoninės, įsitikina, kad viskas gerai ir tik tada išrašo. Visada primena, į ką reikia atkreipti dėmesį būnant namie ir dėl kokių priežasčių kreiptis. Po operacijos iškart atėjo informuoti apie tai, kaip praėjo operacija, kad nesijaudinčiau (sūnų atvežė tik po kokių 20min).

 • Labai šaunus gydytojas! Puikiai mokėjo elgtis su mažąja. Atsakė į visus klausimus.

 • Gydytojas labai konkretus. Atsako į visus klausimus, pakonsultuoja, pataria. Atsargus - buvome po rankos lūžio. Nereikia "traukti" informacijos. Remiasi tyrimo rezultatais, diagnozės nebuvo spėjimo būdu.

 • Super gydytojas, atvažiavome su drukryte i pirmos pagalbos skyriu ir pataikeme ant sio dataro budejimo. Labai graziai bendravo su vaiku. Taip pat, kai nesigavo man islaikyti vaiko, kad rengena padaryt, atejo, pasidomejo ir padejo padaryti viska, aiskiai pasake ka reikia daryti ir kaip gydyti, kita diena mergyte jau pilnavertiskai judino ranka. Didelis aciu! Daugiau tokiu gydytoju!

 • Teko lankytis su 2 mėn. Kūdikiu. Gydytojas konkretus, profesionalus, švelniai elgesia su kūdikiu. Išsamiai ir maloniai atsako į klausimus. Rekomenduoja Bernardas V.

 • Paliko puikaus specialisto ir geranoriško žmogaus įspūdį. Diagnozė buvo pateikta ne "iš akies", o remiantis tyrimais, viskas aišku ir tikslu. Rekomenduoju!

 • Pas gydytoja kudiki registravau paskaiciusi atsiliepimus, kuriu buvo daug ir labai geru. Tai gydytojas pilnai pateisino lukescius, labai graziai bendravo su kudikiu, svelniai apziurejo nesukeldamas vaikui jokiu nepatogumu. Nors lankemes profilaktiskai ir jokiu nukrypimu mums nerado, parode kaip patiems atlikti mankstele namie. Labai malonus gydytojas!

 • Labai puikus gydytojas, išsamiai atsako į visus klausimus.

 • Aš nežinau ar geras specialistas, nes jis buvo pirmas vaiką apžiūrėjęs specialistas ir praėjo mažai laiko, tai nežinau nei ar tinkamas gydymas ir ar ta pati diagnozė pasitvirtins ateityje. Bėda ta, kad labai menkai bendrauja. Gavusi diagnozę aš noriu gauti ne tik popieriuką su išrašu, bet ir diagnozės komentarą. Kokios perspektyvos su ta diagnoze, ką ji reiškia? Ką su tokia diagnoze daryti ir ko negalima. Gydoma ar negydoma? Kokie gydymo variantai? Nieko nepaaiškino. Iš viso pasakė gal tris sakinius. Gal žmogus po kokio budėjimo buvo, nežinau, bet labai nesmagu kai reikia po žodį pešti iš žmogaus. Ir labai sunku užduoti tinkamus klausimus taip ekspromtu kai aš ne medikė.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aleksandras Šeredega?

Aleksandras Šeredega turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02858. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Aleksandro Šeredegos darbą?

12 žmonių įvertino Aleksandrą Šeredegą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.