Apie Aleksandr Grinčuk

Aleksandr Grinčuk turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Aleksandr Grinčuk licencijos numeris yra MPL-20974, licencija išduota 2016-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Labai rūpestingas, supratingas ir malonus gydytojas! Pas šį specialistą eidavau taip pat mielai, kaip į susitikimą su draugu! 10/10

 • Puikus gydytojas.

 • Puikus daktaras. Jautrus. Dėmesingas.Atsakė į visus man rūpimus klausimus. Pavėlavau ateiti savo laiku- jokio nepasitenkinimo neparodė. Laima Vaitkutė

 • puikus savo srities specialistas

 • Gydytojas išsamiai atsakė į visus iškilusius klausimus, rodė tyrimų vaizdus, kantriai, neskubėdamas viską aiškino. Kilus abejonių, pasikonsultavo su kolegomis, kas yra labai gerai - iškart sužinai kelių specialistų nuomones. Manau, tokios gydytojų konsultacijos ir turi būti. Likau nustebinta gerąja prasme, nes nepamenu, ar esu turėjusi tokią konsultaciją. Tikrai rekomenduoju šį gydytoja! Kartu dėkoju gydytojui ir linkiu sėkmės.

 • Labai dekingas pirstas auga.Didelis ACIU

 • Puikus specialistas! Pirma karta taip kruopsciai siuvo zaizda, rando galima sakyti - neliko!!!

 • Dėmesingas, kruopštus, atsakingas, išmanantis savo darba specialistas. Drasiai rekomenduoju savo artimiesiems, draugams. Tokiam gydytojui negaila ir net norisi atsidėkoti. Labai ačiū! sėkmės Jums ir kantrybės!

 • Puikus gydytojas! Atsidavimus savo darbui superinis, prieš operaciją informatyviai pranešė kas bus atliekama, po operacijos skyrė keletą vizitų pažiūrėti gyjimą, atsistamymą po operacijos. Net ir po keletos mėnesių domėjosi kaip jaučiuosi. 10 balų, savo srities aukščiausio lygio specialistas, linkiu tokiu ir išlikti!

 • Puikiai padaryta operacija, dėkingas gydytojui Aleksandr Grinčuk ir visam med. personalui! - Palata 742 :)

 • Vyras lankėsi pas šį gydytoją, liko patenkintas, minėjo, kad malonus, dėmesingas.

 • Puikus gydytojas!

 • Noriu pasakyti didelis AČIŪ plastinės ir rekonstrukcijos chirurgijos skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Aleksandrui Grinčuk už puikiai atliktą 2019.01.21 piršto tiesiamosios sausgyslės operaciją. DIP sanarys nulinkęs 1-2 laipsniais (faktiškai tiesus pirštas), funkcionuoja puikiai. 10/10

 • Puikus gydytojas, atliko viska PUIKIAI, Rekomenduoju visiems!!!! 10/10

 • Nuostabus gydytojas, labai malonus, dėmesingas, pozityvus. Atliko piršto operaciją. Esu be galo dėkinga už profesionalumą ir požiūrį į pacientą. Tikrai rekomenduoju ir labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šį gydytoją, tikrai nenuvylė. Ačiū ir sėkmės nelengvame darbe .

 • Noriu be galo/nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojui ortopedui traumatologui Aleksandrui Grinčuk už gydytojo žinias, atsidavimą darbui, už įdėtas pastangas, susikaupimą atliekant sudėtingą mano komplikuoto rankos lūžio operaciją. Taip pat noriu padėkoti už palaikymą, geros ir padrąsinančios nuotaikos perteikimą prieš operaciją-tai pacientui labai svarbu. Mano pradžia: komplikuotas rankos lūžis, daug išgąsčio ir nežinios. O dabar, gydytojo Aleksandro Grinčuk pastangų dėka, aš vėl galiu džiaugtis išgydyta ranka, kuriai yra sugrąžintas ir funkcionalumas ir dailumas. Pacientė Janė. Vilnius

 • Puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Sudėtingą pėdos operaciją atliko tiesiog juvelyriškai. Ačiū!

 • Geras gyditojas, labei aciu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aleksandr Grinčuk?

Aleksandr Grinčuk turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20974. Licencija galioja nuo 2016-06-28.

Kaip žmonės vertina Aleksandr Grinčuk darbą?

18 žmonių įvertino Aleksandr Grinčuk. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.