Albina Girdauskienė

3.5 (8 įvertinimai)

Apie Albiną Girdauskienę

Albina Girdauskienė turi Gydytojo kardiologo licenciją. Albinos Girdauskienės licencijos numeris yra MPL-03210, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 3.5

  • Nežinau iš kur tiek neigiamų atsiliepimų. Malonus bendravimas, vizitas praėjo sklandžiai.

  • Rupestinga,atidi-labai gilinosi i ligos istorija.Malonimoteris,atske i visus man rupimus klausimus,atsizvelgdama i mano abeejones ir baimes.Ypac patiko,kadji neskuba,isklauso,isiklauso ir masto,kokios priezastys galejo isprovokuot negalavimus.Griezta,bet atidi.Isklause manes,pati isklausinejo,israse vaistu,detaliai paaiskino kaip juos vartoti.As jai labai dekinga. Nieko neigiamo negaliu parasyti.Daugiau tokiu demesingu,nuosirdziu,mokanciu suprasti ir padeti gydytoju

  • Šypsena, jumoro jausmas Griežtumas

  • Man atrodo, kad viskas yra gerai ribose, nors iš neigiamų komentarų galvojau, kad tikrai bus .....Kas ko prašo, ta ir gauna.

  • Puiki daktare, aciu jai uz malonu ir silta priemima ir rupinimasi :) nei vieno blogo zodzio nedrysciau pasakyt. Nuostabi daktare :)

  • niekam nerekomenduoju šios gydytojos. bendravo nemandagiai, užgauliai. į išsakytus nusiskundimus apie širdies priepuolius nesigilino ir išleido sakydama, jog esu sveikas. gerai, kad po kurio laiko kreipiausi į kitą gydytoją. buvo nustatytas ritmo sutrikimas, kuriam išgydyti prireikė dvejų operacijų.

  • Siaubinga patirtis! Bendravimo stilius ir kultūra žemo lygio. Grubi. Nerekomenduoju.

  • Gydytoja užima tik vietą,nustatė visai kitą diagnozę, neįsigilino į tyrimus,kurie jau rodė blogus rodiklius,siuntė visai pas kitą gydytoją,kuris nei prie ko ir išviso kokia ji kardiologė,kad nematė kad žmogui beliko vos kelios dienos gyventi...Jeigu nebūčiau kreipusis į kitą gydymo įstaigą,šiandien nebeturėčiau tėčio.Nelinkiu niekam pas ją lankytis,nes nesugebėjo nustatyti diagnozės.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Albina Girdauskienė?

Albina Girdauskienė turi Gydytojo kardiologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03210. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Albinos Girdauskienės darbą?

8 žmonės įvertino Albiną Girdauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.