Akvilina Kairiūnienė

4.7 (24 įvertinimai)

Apie Akviliną Kairiūnienę

Akvilina Kairiūnienė turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Akvilinos Kairiūnienės licencijos numeris yra MPL-04499, licencija išduota 2004-12-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (24) 4.7

 • Taip, ne saldžialiežuvė, bet esmę pasako, jei klausi - paaiškina. Profesionali, konkreti, koks ir turi būti gydytojas.

 • Prieš einant pas šią "savo srities specialiste" siulau patiketi visais blogais komentarais. Visiskai nekompetetinga. Nesiorentuoja savo darbe. Elgiasi ne kaip su zmogumi. Dejuoja kaip jai sunku, kalba pakeltu balsu ir net nesiklauso kas jai sakoma. O jau kaip grubiai atlieka savo darba, pradejus imti biopcija pajutau toki skausma kokio niekada neesu jautus. O ji tik atreze, jog neturetu skaudeti. Niekada neikite pas ja, as 100% tikiu, kad Lietuvoje turime zymiai geresniu savo srities specialistu.

 • Kompetencijos manau daktarė turi nemažai (pasidomėjus praeitimi) , bet manau ji "pavargusi nuo savo darbo" , nes bendrauja labai grubiai, netaktiskai, uzgauliojanciai. Dirba grubiai. Jokio isiklausymo į žmogų. Tai buvo blogiausia patirtis einant pas ginekologą. Kas be nutiktų, stenkites apeiti šią specialistę.

 • Laibai profesionali,puiki gydytoja!

 • Nuostabi gydytoja. Tikra savo srities žinovė, profesionalė, kuria išties galima pasikliauti nedvejojant. Kiek teko minti įvairiausių gydymo įstaigų slenksčius, neteko sutikti tokios profesionalios ir savimi užtikrintos specialistės. Apie asmenybę nedaug galiu pasakyti, tik tiek, kad labai žaviuosi stipriomis moterimis. Ačiū jums už sugrąžintą džiaugsmą gyvenimu!

 • Pacientė.

 • Puiki gydytoja.Tepadeda Jai Dievas jos sunkiame darbe.

 • Puiki gydytoja. Verta didelės ir gražios pagarbos

 • Oficiali. Nebendraujanti, nieko nepaaiškina. Į klausimus atsako nekonkrečiai ir nesuprantamai. Dirba kaip prie konvejerio. Juk iš gydytojų gal ir daug reikalaujama, bet gydytojo žodis ir elgesys - GYDO. O visos chirurginės priemonės, vaistai ir švitinimai tik priedas prie malonaus gydytojo.

 • Ačiū gydytojai, nuoširdžiai, supratingai, dėmesingai, visada išklausančiai, tikrai profesionaliai gydytojai.

 • profesonali gydytoja ir žinanti ka daro

 • PUIKI SPECIALISTĖ

 • Džiaugiuosi sutikusi tokią puikią savo srities specialistę ir kartu begalo nuoširdų žmogų. Apie šią gydytoją galėčiau pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Neklydau pasirinkusi bei rekomenduoju kitiems. Prašau, gerbiami žmonės, kurie dalinatės neigiama informacija nešmeiškite gydytojos.

 • Nuostabi, profesionali ir rūpestinga gydytoja. Viską suprantamai paaiškino.

 • Labai gera gydytoja, tik jos deka as gyvenu,esu labai dekinga. Savo darba atlieka labai atsakingai.

 • Sveiki Tiesiog nuostabi gydytoja,pirma karta lankiausi pas ginekologa sioje ligonineje,ir likau suzaveta,atliko visus reikiamus tyrimus ,kuriu net neprasiau. Nuosirdziai dekoju ir linkiu visokeriopos sekmes,darbe ,bei asmeniniame gyvenime. Aciu Su pagarba Regina Staliuniene

 • Šios chirurgės rankose yra saugu ir ramu. Savo srities profesionalė. Dėkoju.

 • Nuostabi,rupestinga,konkreti,savo srities specialiste.Po operacijos priziuri,rupinasi.Dziaugiuosi patekusi y geras rankas.Dekoju gydytojai uz tai kad ji yra!Aciu. J.B.

 • Labai nuoširdi, taktiška, profesionaliai atliekanti savo darbą. Nuoširdus ačiū, kad Jūs tokia esat.

 • Lankausi antrą kartą ir n orėčiau lankytis tik pas Akviliną Kairiūnienę ir sesutę, kuri kartu su ja dirba. buvau pilnai išklausyta, pilnai informuota apie mano sveikatos būklę. Nors už durų ir daug laikiančių, jokio skubėjimo nebuvo, viską ramiai, iki galo ištikrino, ramiai išanalizavo atsivežtus tyrimų rezultatus ir su šypsena pasveikino, kad liga neprogresuoja. Linkiu jai ir med seseriai visko ko geriausio. Ana Mikutovskaja, Jonava

 • Profesionali, rūpestinga gydytoja.Dukart mane operavo.Viskas kruopščiai ir be komplikacijų.Esu dėkinga už sugrąžintą sveikatą.

 • Nuostabi Gydytoja,rekomenduociau savo draugams ir seimos nariams.Labai zmogiskai isklausiusi problema emesi man skirto gydymo.Be galo gera savo sryties specialiste.Tiesiog Gydytoja is didziosios raides.Aciu Jums Daktare.

 • Ačiū už nuoširdumą , toleranciją, ir pagarbą pacientui . Tokių gyvytojų reikia Lietuvai.....

 • Nerealiai gera daktarė. Rekomenduoju

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Akvilina Kairiūnienė?

Akvilina Kairiūnienė turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04499. Licencija galioja nuo 2004-12-09.

Kaip žmonės vertina Akvilinos Kairiūnienės darbą?

24 žmonės įvertino Akviliną Kairiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.