Aivaras Gudavičius

4.8 (20 įvertinimų)

Apie Aivarą Gudavičius

Aivaras Gudavičius turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Aivaro Gudavičiaus licencijos numeris yra MPL-11004, licencija išduota 2008-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 4.8

 • ok.

 • Norisi verkti ....

 • Visiems rekomenduoju. Geras specialistas ir zmogus.

 • Taip, tikrai, geras zmogus ir geras gydytojas. Didelis aciu ir sekmes jam nelengvam gydytojo darbe.

 • malonus, nuosirdus, rupestingas

 • tariu dideli aciu siam gydytojui.....sekmes sunkiame jo darbe.

 • Puikus gydytojas - rūpestingas, profesionalus, maloniai bendraujantis. Sveikatos ir ištvermės Jums, daktare.

 • puikus specialistas savo srities

 • savo srities profesionalas

 • Rūpestingas, nuoširdus ,turintis puikų ryšį tarp paciento ir gydytojo. Esu labai dėkinga už pagalbą.

 • Gydytojo profesionalumas, patirtis, konsultacija ir bendravimas - ypač padėjo mano ligos gydymui. Gydytojas nuoširdus, betarpiškai domisi kokios iškilusios problemos sveikimo laikotarpiu, konsultuoja noriai. Tokiu gydytoju pasitikiu.

 • Operavo mamą 84 m.Dalykiškai, paprastai paaiškino, profesionaliai atliko. Operacija pavyko. Dėkui.

 • Nuoširdžiausias AČIŪ už profesionalią pagalbą endoprotezuojant kubo sąnarius. Jau vieneri metai, kai esu šio gydytojo darbo dėka sėkmingai besijaučianti ir turinti visapusišką galimybę be skausmo judėti bei būti darbinga. Sveikatos ir energijos Jūsų pasirinktai profesijai - tai neįkainojama pagalba ligoniams...

 • Labai geras gydytojas. Laiku suteike pagalba.netgi isgelbejo gyvybe. Labai dekinga siam gydytojui.

 • Aciu uz profesionaliai ir operatyviai suteikta pagalba. Nuosirdus, rupestingas ir atsidaves savo darbui.

 • Nuostabus gydytojas. Atliko tėveliui kelio sąnario endoprotezavimą. Viską išsamiai paaiškino, nuteikė teigiamai ir operacijai, ir reabilitacijai. Ramus, pozityvus, profesionalus, mandagus. Kad daugiau tokių gydytojų būtų! Dėkojame Jums, gydytojau!

 • Puikus gydytojas, nuoširdus, rūpestingas. Ačiū tau gydytojau. Sėkmės ir toliau darant stebuklus. Birutė.

 • Nuostabus gydytojas, mano mamai keitė klubo sąnarį. Gydytojas buvo labai rūpestingas po operacijos, nuolat teiravosi kaip mama jaučiasi. Praėjo 6 mėnesiai, visi skausmai dingo, mobilumas pilnai atsistatė ir mama vėl gyvena pilnavertį gyvenimą. Nuoširdžiausias ačiū gydytojui!

 • Broliui buvo atlikta klubo sąnario keitimo operacija. Dar tik savaitė praėjo, bet jis jautėsi gerai jau po pirmos operacijos dienos. Operavo puikus, nuostabus gydytojas, savo profesijos žinovas, Klaipėdos respublikinės ligoninės gydytojas AIVARAS GUDAVIČIUS. Puikus specialistas ir puikus žmogus! Sėkmės Jums, daktare, ir Jūsų artimiesiems. Labai labai ačiū už sėkmingai broliui atliktą operaciją. Sėkmės Jums visur ir visada! Alfreda Šukytė

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Aivarui Gudavičiui už sėkmingai atliktą klubo sąnario keitimo operaciją. Operacija atlikta profesionaliai, operuota vieta greitai gijo, nebuvo jokių komplikacijų. Gydytojas maloniai bendrauja, viską suprantamai paaiškina.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aivaras Gudavičius?

Aivaras Gudavičius turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11004. Licencija galioja nuo 2008-06-30.

Kaip žmonės vertina Aivaro Gudavičiaus darbą?

20 žmonių įvertino Aivarą Gudavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.