Agnė Juktonytė

5 (17 įvertinimų)

Apie Agnę Juktonytę

Agnė Juktonytė turi Gydytojo odontologo licenciją. Agnės Juktonytės licencijos numeris yra OPL-03940, licencija išduota 2011-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Ačiū Agne!

 • Esu labai dėkinga daktarei Agnei.

 • Tačiau gydytoja Agnė puikiai išrovė visus dantis. Po pirmo rovimo, kadangi jis buvo operacinis – teko pjaut danteną – liepė būtinai kitą dieną atvažiuoti pas ją į Žalgirio klinikas, kur ji tuo metu budėjo, kad apžiūrėtų, kaip viskas gyja. O antro vizito metu, kai rovė du likusius protinius, aš net nesupratau, kad rovimas jau baigtas! :) – taip greitai ir sklandžiai viskas buvo atlikta.

 • Todėl šįkart, prieš raunant net keturis protinius dantis, beprotiškai bijojau, kad mano bloga patirtis pasikartos.

 • Prieš tai, prieš kelis metus, roviausi dantį pas kitą gydytoją, rovimas buvo labai ilgas, sudėtingas ir, galiausiais, nesėkmingas – tąkart vis tiek baigiau vakarą Žalgirio klinikos skubiosios pagalbos kabinete.

 • Roviausi pas gydytoją Agnę visus keturis protinius dantis.

 • Tai gydytoja iš Didžiosios raidės, nors dar ir labai jauna. Ačiū Agne Jums.

 • AČIŪ

 • Žinoma taip pat didelis AČIŪ ir pagalbiniam personalui. Apsaugos vyrukui, kuris vežiojo mane ir prilaikė kai mano kojos linko. Rentgenologei, kuri nepasimetė, kai sąmonė mane apleido prie rentgeno aparato. Gydytojos asistentei, kuri ne ką mažiau stengėsi ir plušo prie "siuvinio" :) Taip pat abiems greitosios pagalbos ekipažams ir lazdynų ligoninės personalui! Tikrai niekad nebūčiau pagalvojęs, jog šitiek specialistų prisiliečia prie tavęs, kai tau nutinka nelaimė!

 • Puiki gydytoja

 • Mane atvežė su greitąja po dviračio avarijos. Gydytoja prisiuvo viršutinę lūpą ir antakį. Tiksliai nustatė pažeistus dantis. Manau, viską atliko greitai, be streso ir profesionaliai.

 • Puiki burnos chirurgė. Išklausė, atsakė į visus klausimus ir abejones. Profesionaliai atliko savo darbą. Ačiū.

 • Agnė - puiki ir kantri gydytoja, savo srities specialistė. Procedūra atlikta itin greitai, sklandžiai ir su atidumu. Labai patiko gydytojos frazė “neturi būti tragedijos”. Tas galiojo ir suleidus vaistus, kai buvo sakoma, kad neturėtų po to skaudėti, ir po procedūros, apibendrinant gyjimo diskomfortą. Tikrai rekomenduoju specialistę!

 • Aišiu, norėtųsi, kad chirurgų gyvenimime būtų kuo mažiau :) Bet jei dar prireiks burnos chirurgo pagalbos, gydytoja Agnė bus mano pirmiausia mintis :)

 • Po operacijos išsamiai paaiškina, kaip palengvinti gijimo procesą. Supratingai ir sąžiningai papasakoja, kokių nemalonių pojūčių galima tikėtis, koks skausmas yra normali gijimo dalis, o kada jau reikia atlėkti pasirodyti.

 • Pas ją roviausi protinius, implantavausi dantis, dariausi dantenos plastiką. Visos šios procedūros yra nemalonios, tačau gydytoja sugeba net dantis rauti taip, kad vos neužmigau :)) Nebuvo jokio streso, jokios baimės: po pirmo apsilnkymo, visus kitus kartus, jau žinojau, kad esu patikimose, ramiose ir profesionaliose rankose.

 • Esu gydytojos nuolatinė klientė :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Agnė Juktonytė?

Agnė Juktonytė turi Gydytojo odontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-03940. Licencija galioja nuo 2011-06-30.

Kaip žmonės vertina Agnės Juktonytės darbą?

17 žmonių įvertino Agnę Juktonytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.