Agnė Jocienė

4.5 (8 įvertinimai)

Apie Agnę Jocienę

Agnė Jocienė turi Gydytojo odontologo licenciją. Agnės Jocienės licencijos numeris yra OPL-04063, licencija išduota 2012-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4.5

  • Po ankstesnių patirčių su odontologais atrodo laimėjau loteriją. Gydytoja labai rūpestinga, viską paaiškina, padeda rast geriausią sprendimą ir dirba neįtikėtinai švelniai

  • Labai kompetetinga Gydytoja. Kruopščiai ir atidžiai atlieko savo darbą. Džiaugiuosi, kad būtent šiai Gydytojai galėjau patikėti savo dantis. Begalo esu dėkinga už jos įdirbį. Tik labai gaila, kad dabar nepavyksta su ja susisiekti...

  • Labai ačiū už tokį atsiliepimą! Laukčiau Jūsų, Vilniaus Odontologijos Namai,,.

  • Nuostabi, kompetetinga, labai atidi ir krupšti odontologė. Visada patars ir parekomenduos ką ir kaip daryti.

  • Lankausi pas šią gydytoją jau daugelį metų ir esu labai patenkinta paslaugų kokybe, šiltu bendravimu, įsigilinimu į situaciją ir mokėjimu rasti geriausią gydymo būdą. Gydytoja yra labai maloni, rūpestinga, inovatyvi, viską detaliai paaiškina, o skausmo atveju visada priima greitai, net jeigu tai būna jau po darbo valandų. Kai nešiojau breketus gydytoja taip pat prižiūrėjo visą gydymo eigą, konsultavo ir jos dėka dabar galiu džiaugtis gražia šypsena. Šią gydytoją visada rekomenduoju savo draugams ir sakau didelį AČIŪ.

  • Mano dukrai labai patinka odontologė Agnė B. Maloni, atidi ir moka bendrauti su vaikais. Visada sulaukiam patarimų kaip prižiūrėti dantukus, taip pat informuoją apie tolimesnį dantukų gydymą. Pas daktarę eina su šypsena :)

  • Ypatingai dėmesinga ir kruopšti odontologė. Spręsdama mano dantų bei burnos higienos problemas visuomet išsamiai papasakoja ir paaiškina savo veiksmus bei jų priežastis. Ją rekomenduoju savo artimiesiems bei draugams.

  • Sveiki,noreciau suzinoti,kokius nemalonumus sukeliau ir atsiprasyti,jei jie pagristi,bei butu malonu zinoti kokiu adresu turi sia kritika gauti?

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Agnė Jocienė?

Agnė Jocienė turi Gydytojo odontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-04063. Licencija galioja nuo 2012-06-28.

Kaip žmonės vertina Agnės Jocienės darbą?

8 žmonės įvertino Agnę Jocienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.