Apie Adulį Valodską

Adulis Valodska turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Adulio Valodskos licencijos numeris yra MPL-13366, licencija išduota 2009-04-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Nebuvo ptoblemų????

  • Nuostabus gyditojas,tikras sios srities specialistas.Sekmes daktare!

  • Tikra gydytoja, reikia daug ko iš jos pasimokyti, nežinojau, jog dar tokių būna: paprasta, savo darbą labai gerai išmanati, maloniai bendraujanti su ligoniais ir saov personalu, ligonio namiškiais. Didelis ir tikras AČIŪ jai. Su pagarba

  • NUOŠIRDUS, PROFESIONALUS, DALYKIŠKAS.

  • Aciu nuostabiam daktarui, kai 4 daktarai nepasake tiksliai ar operuoti delnakauli, sis daktaras mums pasake tiksliai ka daryti ir net neabejodamas, pasitikejom siuo daktaru ir daba esam laimingi. aciu daktarui uz operacija ir malonu bendravima.ir uz greita suregavima . aciu jums daktare.nezinau kas butu buve jei ne jus. pasiraso nukentejusiojo zmona.

  • Tai yra labai nuostabus gyditojas,patyres specialistas,nuostabus zmogus.Manau,kad cia paprasciausiai sis daktaras viename komentare buvo sumaisytas su gyditoju R.Valeika.Nes tik is Valeikos gali sulaukti tokiu atsakymu.bei kvapo is burnos,o gyditojas A.Valodska yra skyriaus vedejas,bei daktaras,tikrai galiu pasakyti apie si daktara tik geriausia,o ir kiek zinau kiti taip pat galvoja....

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Adulis Valodska?

Adulis Valodska turi Gydytojo ortopedo traumatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13366. Licencija galioja nuo 2009-04-03.

Kaip žmonės vertina Adulio Valodskos darbą?

6 žmonės įvertino Adulį Valodską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.