Adomas Auškalnis

5 (2 įvertinimai)

Apie Adomą Auškalnį

Adomas Auškalnis turi Gydytojo periodontologo licenciją. Adomo Auškalnio licencijos numeris yra OPL-03606, licencija išduota 2009-07-09.

Adomo Auškalnio licencijos

Adomas Auškalnis turi šias licencijas:

Gydytojas odontologas
Licencijos Nr.: OPL-01668
Spaudo Nr.: OD003370
Įsakymo data: 2005-07-05
Gydytojas periodontologas
Licencijos Nr.: OPL-03606
Spaudo Nr.: OD003370
Įsakymo data: 2009-07-09

Atsiliepimai ir įvertinimai (2) 5

  • Nuostabus gydytojas ir kaip profesionalas, ir kaip žmogus.

  • Pas gydytoją Adomą lankausi jau apie 10 metų nes geresnio gydytojo nesu sutikęs. Kiekvienas vizitas malonus ir be streso, kadangi jis viska atlieka nepriekaištingai, nuo bendravimo iki darbo prie odontologines kedes. Didele pagarba šiam gydytojui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Adomas Auškalnis?

Adomas Auškalnis turi Gydytojo periodontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-03606. Licencija galioja nuo 2009-07-09.

Kaip žmonės vertina Adomo Auškalnio darbą?

2 žmonės įvertino Adomą Auškalnį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.