Živilė Šutienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Živilę Šutienę

Živilė Šutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Živilės Šutienės licencijos numeris yra MPL-06630, licencija išduota 2005-03-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Puiki gydytoja, dažniausiai skiria homeopatinius vaistus, esu tuo labai patenkinta. Tiksliai nustato ligą ir paskiria tinkamus vaistus, taip pat be problemų išrašo siuntimą, jeigu tik jo prireikia. Visuomet pasiruošusi padėti ir patarti.

 • Nuostabi gyditoja ;)

 • Rūpestinga ir atsakinga gydytoja, siūlo/rekomenduoja įvairias gydymo alternatyvas. Visada išklauso, atsako į klausimus. Nuoširdžiai džiaugiuosi šia gydytoja.

 • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Nenusimetinėja darbų, bet stengiasi ieškoti problemų ir padėti betkuriuo klausimu. Pas tokius gydytojus apsilankyti malonu. Ačiū Jums!

 • Labai nuostabi gydytoja, visada maloni ir nusiteikusi padėti. Džiugu, kad dar yra tokių geranoriškų daktarų.

 • Profesionali gydytoja. Labai patinka, kad kai nėra būtina, neskiria antibiotikų. Niekada nesiųlo reklaminių vaistų. Pasitikiu šia gydytoja 100%

 • Man taip pat labai patinka jos požiūris į stiprius medikamentus. Visada pas ją išsigydau arbatomis, cheminių vitaminų nesu gėrusi, homeopatinius vaistus išrašo ir duoda daug patarimų kaip išsigydyti namų sąlygomis, kas tikrai tikrai padeda! Nesu pas ją antibiotikų gėrusi... Labai šauni daktarė.

 • Labai džiaugiuosi gydytojos požiūriu į gydymą antibiotikais ir stipriais vaistais. Dėl to galima spręsti, kad už šios gydytojos tikrai neslypi joks farmacijos firmos šešėlis.

 • Maloni gydytoja, nekiša nereikalingų vaistų visada bando išgydyti be stiprių vaistų ar antibiotikų. Kartais atrodo, kad į kaikuriuos nusiskundimus pasižiūri ne visai rimtai...

 • nuosirdi,visad pasiruosusi padeti,dziugu,kad ne tik vaistais gydo,bet ir sirdimi

 • Ši gydytoja ne tik maloniai bendraujanti, tačiau man patinka jos profesionalumas ir požiūris dėl medikamentų vartojimo. Ši medikė pirmiausia siūlo atsižvelgti į priežastis, sukėlusias ligą, skiria homeopatinių preparatų ir jei situacija nesitaiso, tuomet stipresnius medikamentus. Labai puiki gydytoja, gerbiu ir džaigiuosi

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Živilė Šutienė?

Živilė Šutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06630. Licencija galioja nuo 2005-03-23.

Kaip žmonės vertina Živilės Šutienės darbą?

11 žmonių įvertino Živilę Šutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.