Zita Streikuvienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Zitą Streikuvienę

Zita Streikuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Zitos Streikuvienės licencijos numeris yra MPL-06895, licencija išduota 2005-06-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Puiki gydytoja

 • Malonu apsilankyti, viska suprantamai isaiskina, pataria

 • super daktare!

 • Pati geriausia daktarė,ne tik mano vaikui,bet visai mūsų šeimai.

 • Nuostabi gydytoja visai seimai

 • gera seimos gyditoja .

 • Labai gera daktarė

 • Pati geriausia ,,daktarytė" visai šeimai.

 • Paprasta, nuosirdi gydytoja

 • Nuostabi daktarė. Prižiūri mane nuo vaikystės, visada įdėmiai išklauso, pataria ir suteikia visas galimybes pasidaryti tyrimus ir jei yra poreiktis siuntimus.

 • SUPER daktarytė. Kad visi gydytojai tokie būtų, tačiau deja... tik vienetai tokių, kaip mūsų šaunioji gydytoja ZITUTĖ. Didelis jai AČIŪ.

 • Mano daktarė nuo pat vaikystės, labai profesionali.

 • Rupestinga medike, malonu apsilankyti.

 • Pati geriausia gydytoja. Priziurejusi mane nuo kudikystes. Neiskeisciau i jokia kita.

 • turėtu visi gydytojai buti tokie,supratingi,rupestingi,gera kad mano gydytoja tokia :)

 • Jei visi gydytojai būtų tokie, kaip Streikuvienė, tikrai būtų mažiau ligonių, ieškančių ir nerandančių atsakymų. Labai maloni, kompetetinga. Vien tik geri žodžiai apie šią gydytoją

 • Puiki gydytoja. Draugiška, supratinga, kompetentinga savo srities specialistė.

 • Ačiū Jums,pati NUOSTABIAUSIA GYDYTOJA!Jums tik patys gražiausi žodžiai,patys aukščiausi įvertinimai,pats didžiausias dėkingumas už Jūsų,Gydytoja,darbą!Norėtusi kad tokie gydytojai būtų visi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Zita Streikuvienė?

Zita Streikuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06895. Licencija galioja nuo 2005-06-03.

Kaip žmonės vertina Zitos Streikuvienės darbą?

18 žmonių įvertino Zitą Streikuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.