Zita Sankauskienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Zitą Sankauskienę

Zita Sankauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Zitos Sankauskienės licencijos numeris yra MPL-00325, licencija išduota 2004-07-14.

Zitos Sankauskienės licencijos

Zita Sankauskienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-00325
Spaudo Nr.: 13858
Įsakymo data: 2004-07-14
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-26627
Spaudo Nr.: SL007046
Įsakymo data: 2003-06-20

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • labai gera gydytoja, gaila kad eilės pas ją visada, tačiau konsultacijos, patarimai ir rūpestis tai atperka.

  • Maloni,profesionali,labai korektiška.Puiki gydytoja.Daug sveikatos!

  • gera daktare

  • Labai, labai gera gydytoja..jau apie 12 metu Ji mano seimos gydytoja. Nei karto nei prase,nei daviau kazkoki kysi..visad maloni, gylinasi i paciento liga,konsultuoja..Dziugu,kad propaguoja sveika gyvenimo buda! Tai Gydytoja is didziosios raides. Man asmeniskai plysusi raumeni chirurgas buvo nugydes..pavardes neminesiu..Gydytoja tuo metu atostogavo.Grizusi pakonsultavo, nukreipe gydyma reikiama kryptimi..galiu vel begioti ir dziaugtis, kad nelikau raisas.. Dziugu,kad yra tokiu labai geru,maloniu,nuosirdziu gydytoju!

  • Labai rūpestingai ir atsakingai žiūri i savo pacientus. Didelis DĖKUI šiai nuostabiai gydytojai.

  • Skuba, lekia, neįsiklauso, turi išankstinę nuomonę apie tavo sveikatos būklę ir ji -(sveikatos būklė) negali kisti. Kol nebuvo rimtų ligų, džiaugiausi šia gydytoja. Kai pradėjau lankytis dažniau, tai pastebėjau akivaizdų nepasitenkinimą ne tik jos seselės, bet ir pačios gydytojos veide.Vietoj siuntimo pas specialistus, jos abi su sesele mane ,,gydė", kol liga komplikavosi...Ne, ne ir dar kartą NE- tik ne pas šią gydytoją...nebent norite pasiklausyti pasakojimų apie keliones ir gydytojos aistrą bėgimui :) Spėju, kad Ji ,,perdegė" medicinai.

  • Tai puikus profesionalas, gerai ismanantis savo sriti. Jau palikau sia gydytoja, pagal gyvenama vieta man arciau ir patogiau kitas sveikatos centras. Man imponavo tai, kad gydytoja skatino ir sveika gyvenimo buda, savo pacientus prikalbindavo lankyti baseina :) Sveikatos siai puikiai gydytojai!

  • Labai nuoširdi ir rūpestinga medikė.

  • keliskart nemaloniai nuteikė akivaizdus verslininkavimas :(

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Zita Sankauskienė?

Zita Sankauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00325. Licencija galioja nuo 2004-07-14.

Kaip žmonės vertina Zitos Sankauskienės darbą?

9 žmonės įvertino Zitą Sankauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.