Apie Žilviną Šidlauską

Žilvinas Šidlauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Žilvino Šidlausko licencijos numeris yra MPL-13346, licencija išduota 2009-04-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Puikus daktaras

 • Šio gydytojo pacientė pirmą kartą tapau prieš daugiau nei 12 ar 13 metų. Tuo metu gavusi diagnozę ir nusprendusi registruotis pas specialistus patekau pas gydytoją Šidlauską. Šis gydytojas visą laiką rūpinosi mano savijauta, atliko planine operacija, skyrė tinkamą gydyma, kurio dėka ilgus metus galėjau džiaugtis gera savijauta. Esu visiškai patenkinta gydymo kokybę bei gydytojo kompetencija pateikti informaciją apie ligą, jos eiga ir gydymo eigą - viskas buvo aišku, todėl nekamavo nežinia kokie tyrimai ir kam bus atliekami. Gydytojas viršijo visus lūkesčius, o rezultatas- po gydymo galėjau gryžti į normalų gyvenimą - višijo visiškai viską. Praėjus daugeliui metu patekau vėl pas gydytoją Šidlauską. Gydytojas kaip ir pirmą kartą buvo profesionalus, pasižymėjo kompetencija bei rūpestingumu kas dar labiau sustiprino mano gerą nuomonę apie Jį. Rekomenduoju ir visada rekomenduosiu šį gydytoją, nes jo dėka galiu džiaugtis gyvenimu. Iš visos širdies dėkoju šiam gydytojui ir linkiu sėkmės gyvenime!

 • Dėkoju Gydytojui Ž. Šidlauskui už profesionaliai atliktą operaciją ir nuoširdų bendravimą.

 • Buvau tik konsultacijoj, labai malonus ir siltas gyd., aiskiai viska paaiskino. Daugiau tokiu gyd.!

 • labai geras ,demesingas gydytojas ,viska aiskiai ir nuodugniai paaiskina ,aciu jam uz suteikta pagalba ir rupesti pacientui,linkiu jam ir toliau islikti tokiu nuosirdziu ir gerai savo pareigas atliekanciu gydytoju.Dekoju uz viska:)))

 • Profesionalas ne tik kaip chirurgas , bet kaip ir žmonių sielų gydytojas. Onkologija man dabar nebaisi. Dekui Jums, kad esate ŽMOGUS.

 • vienas is geriausiu.gydziaus 2008m.

 • Jeigu visi gydytojai taip bendrautų su pacientu, tikrai nustočiau jų bijoti. Ačiū, gydytojui, už žmogiškumą ir supratingumą.

 • Ir indentifikavo liga gerai, ir konsultavo gerai, ir operavo gerai. Savo srities specialistas.

 • Profesionalus gydytojas,puikus zmogus ir malonus vyras.Dziaugiuosi,kad pakliuvau butent pas Ji.Didelis Dekuj.

 • Šis puikus gydytojas, beje, dirba ne KUL, o Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje

 • Profesionalas

 • Puikus, nuoširdus, profesionalus ir atsakingas Daktaras. Korektiškas ir šiltas Zmogus. Profesionalus Gydytojas iš didziosios raidės. Greitai ir tiksliai nustato diagnozę bei gydymą. Su Juom pabendravus praeina visi skausmai be vaistų. Esu labai dėkinga Jam uz gydymą. Linkiu sveikatos, sėkmės darbe, visur ir visada. Aciū.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Žilvinas Šidlauskas?

Žilvinas Šidlauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13346. Licencija galioja nuo 2009-04-03.

Kaip žmonės vertina Žilvino Šidlausko darbą?

13 žmonių įvertino Žilviną Šidlauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.