Apie Žilviną Dambrauską

Žilvinas Dambrauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Žilvino Dambrausko licencijos numeris yra MPL-09624, licencija išduota 2007-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (25) 5

 • Nuostabus ,kad visi tokiebutiu.

 • geras specialistas

 • Labai malonus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Nei prieš operaciją nei po jos nedaviau jokių pinigų, bet jo elgesys nepasikeitė nuo pat pirmos konsultacijos iki išleidžiant iš ligoninės. Labai ačiū.

 • Puikus gydytojas, aukščiausios klasės chirurgas. Duok, Dieve, jam sveikatos ir sėkmės tokiame atsakingame darbe.

 • Išskirtinis talentas. Rūpestingas gydytojas, turintis geras rankas. Labiausiai išsilavinęs chirurgas Lietuvoje. Jauniausias profesorius.

 • Nuostabus žmogus, puikus chirurgas, džiaugiuosiu kad patekau į puikias rankas

 • Labai talentingas gydytojas

 • Tikrai geras gydytojas,man tai padiejo. Jo dieka jau astuntas menuo kai as dar gyvenu.Ir sakau labai aciu.

 • ŽMOGUS. Labai profesionalus gydytojas.Į visus (su liga susijusius) klausimus atsako aiškiai irišsamiai.Linkiu sėkmės.

 • Aciu siam gydytojui ..profesionalus,malonus ,rupestingas.

 • Jaunas, savo darba ismanantis, profisionalus savo srities zinovas. Pas ji pakliuvau visai atsitiktinai ir tikrai esu dekinga likimui kad papuoliau pas si daktara i rankas. Dabar sveikstu po bambos isvarzos operacijos bei pilvo sienos sutvirtinimo. Rekomenduoju

 • Praejus savaitei po bambos isvarzos operacijos jauciuosi puikiai. Laukdamas operacijos ir po jos jauciau chirurgo ir jam padedancio rezidento rupesti ir profesionaluma. Aciu uz gerai atlikta darba!

 • Per dvi konsultacijas šis gydytojas nustatė ligą, ko kiti nematė jau virš dešimt metų. Man labai pasisekė, kad būtent šis gydytojas mane operavo, jau nekalbu apie dėmesingą pooperacinį laikotarpį.

 • Nuostabus gydytojas! Nuostabus žmogus! 100% pasitikėjau šiuo gydytoju. Labai labai rekomenduoju!

 • Labai geras gydytojas vel ir vel prireikus grisiu pas ji .Nuosirdus kalbantis ir darantis stebuklus .Aciu!!!

 • LABAI GERAS,NUOSIRDUS GYDYTOJAS.ACIU.

 • Puikus, labai dėmesingas gydytojas. Puikiai atlieka savo darbą, rūpinasi pacientais, noriai ir labai aiškiai bei žmogiškai paaiškina visą esamą situaciją bei tolesnį gydymo planą.

 • Puikus chirurgas, atsakingas, nuoširdus bendravimas. išsamūs ir suprantami paaiškinimai visais klausimais. Rekomenduoju.

 • Talentingas, darbštus,rūpestingas gydytojas, sugeba aiškai, suprantamai ir šiltai bendrauti su ligoniais, turintis auksines rankas ir pašaukimą savo profesijai. Tie žmonės, kurie rašo neigiamus komentarus, turbūt nei kiek neįsivaizduoja, koks sunkus , atsakingas tai darbas ir pamiršta, kad gydytojas nėra dievas... Šis žmogus padaro viską, kas įmanoma ir geriausia gydant ligą, o ligonis , nors ir sunkiai sirgdamas, jaučiasi saugus ir nepaliktas vienas. Sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems, ačiū už rūpestį, kantrybės ir stiprybės sunkiame darbe.

 • Sveiki, neturėjau laiko net padėkoti, atsiprašau, Jūs užsiėmęs, stengiatės visiems padėti, o tokių labai daug, kurie laukia Jūsų rankų ir širdies. Neatsilyginau pinigais, juk ne jie svarbiausi, aišku, kažkuria prasme gal ir jie, bet svarbiausia širdis, kiek ji linkusi padėt, ir tai matėsi Jumyse, aš tai mačiau, ir be galo dėkinga Jums, nes Jūsų rankose buvo mano sveikata, aišku, pirmiausia Dievo, o paskui Jo palaimintose rankose, ir tos rankos buvo Jūsų, linkiu sėkmės atsakingame Jūsų darbe, ir Dievo palaimos gyvenime, šeimoje, būkite sveikas ir visada laimingas, Ačiū Jums Jūsų pacientė Vida Volfienė

 • Tai tikras profesionalas.Po tulzies pasalinimo jauciuosi puikiausiai.Aciu daktare uz atlikta operacija 2019 m. Kovo men . Sekmes Jums.

 • Konkretus gydytojas, esu patenkinta suteiktu gydymu. Tikrai rekomenduočiau kaip gydantį soecialistą

 • tikrai puikus chirurgas,,profesorius . sudetinga operacija atliko pries savaite,kuri truko 10-11val,atliko puikiai.po operacijos komplikaciju nebuvo.tirai rekomenduociau.

 • Puikus gydytojas. Operacija atliko puikiai. Konkretus ir aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Esu labai jam dėkinga.

 • Labai profesionalus, savo srities zinovas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Žilvinas Dambrauskas?

Žilvinas Dambrauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09624. Licencija galioja nuo 2007-07-13.

Kaip žmonės vertina Žilvino Dambrausko darbą?

25 žmonės įvertino Žilviną Dambrauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.