Vitalija Petrenkienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Vitaliją Petrenkienę

Vitalija Petrenkienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Vitalijos Petrenkienės licencijos numeris yra MPL-12810, licencija išduota 2009-03-13.

Vitalijos Petrenkienės licencijos

Vitalija Petrenkienė turi šias licencijas:

Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-12810
Spaudo Nr.: 13433
Įsakymo data: 2009-03-13
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09872
Spaudo Nr.: 13433
Įsakymo data: 2007-08-31

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • kuo daugiau tokiu nuosirdziu,profesionaliu profu.nesirkim aciu jums ponia vitalija!!!lakstau,sportuoju kaip 28,nors man 45

 • Maloni gydytoja rekomenduoju visiem.

 • primavera dekui

 • Kompetetinga,pasitempusi,kulturinga,zavi gydytoja.Blogu komentaru rasytojai patys blogi zmones,todel taip ir raso

 • Labai nuostabi gydytoja kurios deka gyvenu ir auginu dukryte . Vienintele kur galiu tik girti is visu pusiu tikrai rupestinga profesionali gydytoja , visad su sypsena pasitinka ir isleidzia . Mes patys taip pat turim stengtis nes del musu si gydytoja padaro viska kas ymanoma . Aciu gydytojei , kad ja turiu .

 • Atsakingai stebi ir gydo jau gal 7 metus. Nuoširdžiai nori padėti pasveikti. Iš mano pusės tik teigiama nuomonė.

 • Siuo metu gydausi pas sia gydytoja. Tai nuostabi, rupestinga, gera ir kaip gydytoja ir kaip zmogus, ir kaip moteris. Nieko blogo negaliu pasakyti, kada besikreipciau, visada isklausys, pakonsultuos, pades. Visa kita priklauso manau nuo pacio ligonio, ir manau jokie kysiai cia nelabai pades, gydo gydytojo israsyti vaistai, ir pats zmogus turi save gydyt, saugot save...o ji sutinka su sypsena ir viltimi, kad turim abi stengtis ir dtyti viska, kad pasveiktume.

 • As nezn ka galeciau blogai pasakyti, gydytoja puiki, mane man atrodo kaip ir isgyde, o visa kita priklauso nuo pacios manes, as tik uz tokius puikius, gydytojus, isejus is kabineto, man noris gyvent !!! kad ir kaip ten viskas bebutu...

 • Š A U N U O L Ė

 • Nenuosirdi, gydo tik tuos pacientus, kurie gali gerai apsilyginti. Paprasti ligoniai nerupi visai, savimeila ir karjeriste!! Pasirinkite kita daktare.

 • Normali gydytoja.

 • Man si gydytoja yra nuostabi kaip gydytoja, gydziausi pas ja ir dabar kas pusmeti lankausi pasitikrinimui. Tiesiog mes dauguma kartais reikalaujam is gydytoju per daug patys nesistengdami sau padeti. Gerbiu sia gydytoja.Su pagarba Vilma.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalija Petrenkienė?

Vitalija Petrenkienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12810. Licencija galioja nuo 2009-03-13.

Kaip žmonės vertina Vitalijos Petrenkienės darbą?

12 žmonių įvertino Vitaliją Petrenkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.