Apie Vitaliją Leišienę

Vitalija Leišienė turi Gydytojo onkologo chemoterapeuto licenciją. Vitalijos Leišienės licencijos numeris yra MPL-07822, licencija išduota 2006-01-25.

Vitalijos Leišienės licencijos

Vitalija Leišienė turi šias licencijas:

Gydytoja onkologė chemoterapeutė
Licencijos Nr.: MPL-07822
Spaudo Nr.: 1717
Įsakymo data: 2006-01-25
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-14987
Spaudo Nr.: 1717
Įsakymo data: 2009-06-10
Vaistininko padėjėja (farmakotechnikas)
Licencijos Nr.: 0534
Spaudo Nr.: FT000507
Įsakymo data: 2007-04-18

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3

  • Labai maloni, profesionali, suprantanti ir uzjaucianti, bei grazi ir visada pasitempusi gydytoja. Turinti l. gera ir didele sirdi, tik gal ne visi nori tai matyti ir suprasti. Esu jai l. dekinga uz dvasini palaikima. Stiprybes jums gydytoja ir sveikatos. O pacientams noreciau patarti, jei neatitinka jusu magnetiniai laukai su vienu ar kitu gydytoju, rinkites kita ir negadinkite vieni kitiems nuotaikos

  • Labai maloni gydytoja,mūsų visą seima gydo,labai aciū jai uz viską

  • maloni gydytoja, rupestingai apziuri, isklauso, visa mano seima pas ja gydosi ir neturi priekaistu, sekmes Jums darbe!

  • Labai gaila, nekompetentinga daktarė.

  • Tai mano motinos gyd ir labai gaila mamos kad po paskutinio vizito pas šeimos gyditoja kai pablogejo sveikata del širdies problemu motinai buvo sumaišyti kraujo tyrimai isegti i kortele ne to žmogaus gyd net nepastebejo to skyre netinkama gyd gerai kad dar skyre siuntima pas kardiologus konsultacijai ,tik gaila kad gryžus iš ju konsultaciju su rekomendacijom vaistam ir tolesnem gyd šeimos gyd nerado žadetu 5 min ir pralaukus prie duru visa diena pasake kad prijims tik su talonu po keliu savaiciu .Suprantu dabar kodel žmones miršta prie mediku duru .Labai kad gaila kad morale ir savigarba tokiu gyd baigesi su saldainiu dežute ar viena kita dešimtine .Veterinarijos gyd žino jei jis nesupras pacijento ir tinkamai negydis bus apkandžiotas ir apdraskytas ,aišku ju ir kvalifikacija aukšteste nei Pasvalio šeimos gyr V Leišienes .Gaila .

  • Pritariu nuomonei, kad ši klinika skirta ne gydymui, o komercijai. Po avarijos patyriau daugybinius kūno sužalojimus dėl kelių jų gavau traumatologų rekomendacijas reabilitaciniam gydymui. Išgirdus iš mane gydančios gydytojos, kad galiu rinktis, bet kokią reabilitacinę įstaigą, susitvarkius reikiamus išvykimui dokumentus, paskutinę dieną aš išgirstu iš jos, kad mano reabilitacija atiduota kitam pacientui(akcentuojama) jaunesniam. Paklausus kodėl gydytoja man MELAVO, išgirstu atsakymą: ,,MAN TAIP LIEPIA SAKYTI". Apie kokį žmogiškąjį padorumą, aš jau nekalbu apie gydytojos, čia kalbam?

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalija Leišienė?

Vitalija Leišienė turi Gydytojo onkologo chemoterapeuto licenciją. Licencijos Nr. MPL-07822. Licencija galioja nuo 2006-01-25.

Kaip žmonės vertina Vitalijos Leišienės darbą?

6 žmonės įvertino Vitaliją Leišienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.