Vitalija Glodenytė

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Vitaliją Glodenytę

Vitalija Glodenytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vitalijos Glodenytės licencijos numeris yra MPL-11860, licencija išduota 2008-11-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Nedaug sypsosi, bet ismano savo darba puikiai.

  • Malonus bendravimas pacientą taip pat veikia teigiamai, todėl tikrai nepakenktų...

  • Išmano savo darbą

  • Nusiskundimų kol kas nėra, puikus žmogus.

  • Norėčiau palikti atsiliepimą apie "gydytoja" Vitalija Glodenyte, dirbančią Medical Clinikoje Šiauliuose. Tai ne" gydytoja ", o tragedija. Jau prirasant savo tėvus pas šią gydytoją, buvau nustebinta ar tėvai labai seni ar reikia rašyti daug receptų (suglumau), kad gydytojai renkasi pacientus pagal amžių ???? Ir pastoviai atvykstant pas ją, jautiesi kaltas, kad atvykai ir trukdai jos darbą, negaili pašaipų, sarkazmo ir nepatenkinimo. Šiandien buvo paskutinis taškas, grįžus mamai iš ligoninės, pati turi skambinti, net kelias dienas ir prašyti rezultatų , kad būtų pratęstas gydymas ir lasinama lašeline su paskirtais vaistais. Bet gydytojos atsakymas buvo neturim tam laisvų patalpų ir net pasiūlė, kad pereitumem kitur. Norėčiau kreiptis į Medical clinicos vadovą ir pasiteirauti, kodėl nėra patalpų pacientams kur būtų teikiamos tokios procedūros, kaip sulašinti lašeline. Ir ar tokios gydytojos turėtų dirbti jūsų įstaigoje, kurios jau yra pavargusios nuo klientų ar ne laikas atlaisvinti vietą, jaunom, kompetetingom specialistėm, kurios profesionaliai atliks savo gydytojos pareigas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalija Glodenytė?

Vitalija Glodenytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11860. Licencija galioja nuo 2008-11-28.

Kaip žmonės vertina Vitalijos Glodenytės darbą?

5 žmonės įvertino Vitaliją Glodenytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.