Vita Klingienė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Vitą Klingienę

Vita Klingienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vitos Klingienės licencijos numeris yra MPL-06305, licencija išduota 2005-02-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Puiki,rupestinga ir profesionali gydytoja.Niekada neatsisako padeti.Pas sia gydytoja lankosi jau kelios musu seimos kartos ir tikrai nesiruosiam niekur is jos “begti”.Gydytoja ir jos padejeja,Vilija yra puiki komanda.Sveikatos jums ir asmenines geroves,mielos medikes.

  • gydytoja rūpestinga,atidi pacientui.

  • rūpestinga,atidi,niekada neatsisako padėti.

  • Labai profesionali, maloni gydytoja. Niekada neatsisako padėti, neskaičiuodama savo darbo valandų. Ačiū, gydytoja, kad esat, stiprybės, sveikatos Jums.

  • labai maloni gydytoja ,pataria.

  • Daug metų buvau prisirašiusi pas šią šeimos gydytoją. Kiekvieną kartą viską nurašydavo ant pervargimo, plačiau nesiųsdavo apart kraujo tyrimų. Turėjau skrandžio stiprų uždegimą, padariusi kraujo tyrimus pasakė, kad uždėgimuką mažą rodo, bet čia kaip ir nieko nėra, išrašė paprastų vaistų, kuriuos ir pati nuėjusi galiu nusipirkti profilaktikai. Po dienos vaistai nebeveikė, toliau gydytoja niekur nesiuntė, teko eiti privačiai. Nepersirašiau kitur. Po kelerių metų vėl sustreikavo skrandis, pati paprašiau, kad duotų tyrimų pasidaryti. Kitą dieną po jų turėjau vizitą, susakė liaudiškus patarimus kaip gydyti skrandį, paklausiau, kaip tyrimai mano? Atsakė nežinau, sakau, gal pasižiūrėkit? Po 15 min. atsakmbino, kad yra pakitimų. Gydymo nebuvo, visų tyrimų reikėjo prašyti pačiai..nesant kvalifikuotai gydytojai pačiai sunku žinoti ko reikia:) Galiausiai buvau aprėkta dėl kitų šeimos narių, kodėl neprisregistravę ir pan. (seselė rėkė ir gydytoja) - kur gydytojo ir pacianto konfidencialumas? Nenuleidau rankų, norėjau, kad ištirtų pagaliau kas yra, kelis kartus į ragelį pakartojau "palaukit, palaukit" Gydytoja atsakė "tai ko tu nori?". Neprofesionalumas žavesio neduoda. Persirašiau pas kitą gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vita Klingienė?

Vita Klingienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06305. Licencija galioja nuo 2005-02-09.

Kaip žmonės vertina Vitos Klingienės darbą?

6 žmonės įvertino Vitą Klingienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.