Virginijus Kontrimas

5 (26 įvertinimai)

Apie Virginijus Kontrimą

Virginijus Kontrimas turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijus Kontrimo licencijos numeris yra MPL-03273, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (26) 5

 • Geras gydytojas

 • Gydytojas is didziosios raides.Aciu

 • Super.

 • man patinka sis daktaras, pas ji lankaus jau 5 metai ir nesigailiu, pilnai patenkina mano lukescius,geras daktaras,nieko blogo negaliu pasakyt,

 • puikus gydytojas, visada pasiruošęs padėti, gydytojas iš didžiosios raidės

 • vertas pagarbos, aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris pacientui skiria labai daug dėmesio. Konsultacijos metu nejauti jokios įtampos ir pajunti, kad tikrai tam gydytojui rūpi tavo sveikata. Ačiū jam.

 • Nuo klinikos atidarymo gydausi,bendrauju ir semiuosi sveikatos,optimizmo pas nuostabu,atidu,labai kruopstu gydytoja.Jis gydo ne tik gerai parinktais vaistais,bet ir savo erudicija,subtiliu jumoro jausmu.Aš ir visa mano šeima mylime savo branguji gydytoja ,dekojame likimui,kad jis toks yra.Vitalija Senkevic

 • Geras specialistas. Konsultacijos metu visada nuoširdus bendravimas, visada issamiai paaiskina,kaip ir ką daryti ligos atveju. Ačiū šiam nuostabiam gydytojui.

 • Nuostabus gydytojas! Labai paprastas, nuoširdus ir svarbiausia - ne kyšininkas!

 • Labai puikus daktaras.Plunge

 • nuostabus zmogus,labai geras malonus zmogus,puikiai ismano savo darba.Aciu Jam!

 • PROFESIONALU, KONKRETU, AIŠKU, DAUGIAU TOKIŲ GYDYTOJŲ

 • Labai saunus gydytojas puikiai ismanantis savo darba, ilga laika pas ji lankiausi, taciau tos ilgos eiles ir nefridos klinikos mokejimas uz visas paslaugas/kraujas, ir t.t. / mane priveike ir teko pakeisti klinika, gaila, nes sis gydytojas tikrai vertas Gydytojo vardo. Aciu

 • Pacientas Laimondas Vindigis. Gydytojas labai profesionalus. Mano šeimos gydytojas jau 20 metų, ir niekad neteko nusivilti.

 • Labai profesionalus ir nuoširdus gydytojas.

 • Labai malonus, demesingas gydytojas! Smagu, kad jis mūsų šeimos gydytojas

 • Labai kompetetingas gydytojas

 • Kaip zmogus geras, bet absoliuciai nesupranta nieko medicinoj, daro ta ko nereikia daryti, siuncia pas "specialistus" kur pacientas jau buvo, ir daguaiu ten ejti nereikia, nieko negyrdi ka pacientas kalba, israso nereikalingus vaistus kurios jau geriau, neteisingai sako vaistus pavadinimus,tu nieko nekalbek toj as tau kazka israsysiu ir viskas, neidomu jam apsoliuciai kas per lyga kada prasidejo ir taip toliau,zmogus normalus, bet to mazai, mes gi kalbam apie medicina, o ne apie nuosirduma?

 • Gyd. Kontrimas labai profesionalus, malonus bendrauti ir tikrai gerai išmano savo darbą. Kaip analitikas gali pasakyti kad jis gerai mato detales, stiprus dedukcijoje ir naudoja visus tvarkingus metodus. Toks žmogus - tai tikras lobis bet kurioje srityje.

 • Rašantys neigiamus komentarus apie šį žmogų, tikriausiai yra nevispročiai, arba niekada nėra pas jį buvę. Gydytojas iš didžiausios raidės !!!

 • Visa šeima esame amžinai dėkingi šiam gydytojui. Neįsivaizduoju geresnio gydytojo.

 • Žemai lenkiu galvą pries Jus, kolega.

 • Puikus, nuoširdus ir išmanantis savo darbą gydytojas, prižiūri visos mūsų šeimos sveikatą. Labai džiaugiamės kad dar yra tokių gydytojų - sveikatos jam ir jo šeimai.

 • Malonus ,saziningas geras specialistas.

 • Patiko šis gydytojas - nuoširdus bendravimas, viska išsamiai ir nuosekliai paaiškina, rūpestingas ir išmanantis savo darbą.

 • Gydytojas Konrimas yra gydytojas"nuo Dievo".Tai viską pasako.Jis savo srities profesionalas,nuoširdžiai bendrauja su kiekvienu pacientu,atiduodamas labai daug savo energijos.Laimona Tkačenko,pacientė nuo klinikos atsidarymo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginijus Kontrimas?

Virginijus Kontrimas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03273. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Virginijus Kontrimo darbą?

26 žmonės įvertino Virginijus Kontrimą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.