Virginija Sungailienė

5 (3 įvertinimai)

Apie Virginiją Sungailienę

Virginija Sungailienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Virginijos Sungailienės licencijos numeris yra MPL-04328, licencija išduota 2004-12-02.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Praėjo jau 4 metai, kai mums teko su gydytoja susidurti, bet su didžiausiu džiaugsmu galiu palikti tik pačius geriausius atsiliepimus. Ačiū daktarei už išgelbėtą mūsų dukrelę ir profesiolalų, nuoširdų bendravimą, kuris padėjo neprarasti vilties net pačiomis sunkiausiomis akimirkomis.

  • Ačiū už išgelbėtą dukros gyvybę ir tolimesnes konsultacijas po pervežimo, Jūsų darbas neįkainojamas. Jūs palikot puikų įspaudą atmintyje, dar ilgai Jūsų nepamiršiu. Auksinės Jūs moterys ten -reanimacijoj ir patologiniam - dirbančios. Sveikatos ir stiprybės dirbant šį darbą Jums linki Čečetų šeima.

  • Isgelbejo mano sunaus gyvibe. Buvo iskviesta po darbo valandu is namu ir atgaivino mano sunu. Mes nuosirdziai dekingi jai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Sungailienė?

Virginija Sungailienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04328. Licencija galioja nuo 2004-12-02.

Kaip žmonės vertina Virginijos Sungailienės darbą?

3 žmonės įvertino Virginiją Sungailienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.